Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: SUV 4x4 za ok. 90 tyś

Auto
    Fiat Sedici

Domyślnie SUV 4x4 za ok. 90 tyś

Witam. Jako, że moja rodzina niedługo zwiększy objętość rozglądam się za większym samochodem, bo mój obecny Fiat będzie po prostu za mały. Auto musi być nowe, mięć napęd 4x4, nawet kosztem bogatszego wyposażenia. Na pewno będę mógł wydać 90 tyś, ale jeśli jakieś auto wpadnie mi w oko to mogę dołożyć te kilka tysięcy w zależności za ile sprzedam Sedici. jednak górna granica to 100 tyś i ani grosza więcej. Jutro będę negocjować z nabywcą mojego obecnego auta, i powiem dokładnie ile będę mógł wydać. Może być diesel jak i benzyna. Nie mam uprzedzeń do żadnych marek typu francuskich, Dacii, czy innych Ssangyongów. Samochód będzie służyć jako typowo rodzinno-rekreacyjny. Codziennie będę nim dojeżdżać do pracy, a w wolne dni na działkę (dlatego koniecznie 4x4), czy za miasto. Reasumując roczne przebiegi będą wynosić ok. 10000 km. Modele nad którymi się zastanawiałem:
    -Nissan Qashqai
    -Skoda Yeti
    -Kia Sportage/Hyundai ix35
    -Dacia Duster
    -Mitsu ASX
    -...Ssangyong Korando?
    Poradźcie coś.

Zbanowany
    Auto
    VW Beetle 1.4 TSi MY 2012

Domyślnie

A VW Tiguan? Za 100 000 dostaniesz 1.4TSi 160KM, diesli ci nie polecam zarówno od VW jak i Skody. Jeśli nie Tiguan to z czystym sumieniem polecam Kię Sportage, nie powala ona dynamiką (chyba, że weźmiesz 2.0 163KM), ale na dojazdy do pracy i wypady na działkę starczy ci motor 136KM, do tego bogate wyposażenie, ciekawy wygląd i dobre wykonanie. Z tych co podałeś wg mnie najlepszy.

Auto
    Fiat Sedici

Domyślnie

A no tak, wcale nie brałem pod uwagę Tiguana. Myślałem, że kosztuje ponad 100 tyś,ale jak tak to się zastanowię.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Suzuki Grand Vitara spelnia wszystkie Twoje wymagania.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Jeśli nie masz żyłki sportowca to zainteresuj się Koleosem. Przyzwoita cena, bezawaryjność, świetny silnik dCi, bezpieczeństwo, napęd 4x4 od Nissana (przejechałem 50 kkm w rok bez usterek, teraz mam 62...), bardzo wysoki komfort jazdy. Z minusów to może być mniejsza ilość miejsca z tyłu, bagażnik 450l i wygląd choć uważam, że taki Tiguan to z tyłu porażka. Pewnie od Koleosa są trochę lepsi, ale w dużym teście auto-motor-und-sport wypadł bardzo dobrze. Silnik 150KM w Trójmieście pali 8l a poza miastem ok.7.

A tak w ogóle poczekałbym na nową Mazdę choć cenowo pewnie będzie poza tym progiem. :/

Zbanowany
    Auto
    VW Beetle 1.4 TSi MY 2012

Domyślnie

Vitara to już wiekowe auto, przestarzałe konstrukcyjnie na tle w/w, niedługo wejdzie następca więc wg mnie auto niegodne uwagi. Poza tym kosztuje w podstawie ponad 100 000.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

500, niemniej jest to sprawdzona technologia, bezawaryjna, czyli wg mnie jak najbardziej auto warte uwagi najbardziej z posrod wszystkich, choc przyznam ze gdybym ja mial wybor, to zawęziłbym do grand vitary/asx/hyundai, a rav4 ? nie pamiętam ile kosztuje ale podobna liga.
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

diesel i przebiegi po 10tys rocznie? nie bardzo , ja bym celował w ix35 za 89tys kupisz 2.0 163km w wersji comfort 4x4 albo Sportage zalezy co bardziej sie podoba.

ewentualnie
    Skoda Yeti 1.8 TSI 160 KM 4x4 Ambition 91tys
    Ostatnio edytowane przez jackass ; 15-03-2012 o 21:55

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

A może Fiat Freemont 2.0 Multijet? On co prawda od 90 dopiero startuje cenowo, ale przecież są jeszcze egzemplarze z ubiegłego roku na które może być spory upust. Warto rozważyć też Kię Sportage lub nową Mazdę CX-5.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

freemont ma napęd na przód chociaż ze wezmie wersje za 140k to bedzie 4x4

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów