Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91

Wątek: SUV 4x4 za ok. 90 tyś

Auto
    Fiat Sedici

Domyślnie

Tylko, że w najbliższym czasie nie mam zamiaru odsprzedawać Dacii. Mam zamiar pojeździć nią jak najdłużej. Oczywiście, gdybym miał zamiar sprzedać auto za kilka lat, to wybrałbym Nissana. A co do dylematu diesel czy benzyna to akurat w Dusterze 1.5 dci jest jedynym godnym uwagi silnikiem.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Duster wcale tak dużo nie traci. Kosztując 68 tys. paląc 5-7 l/100 będzie mimo wszystko dużo tańszy w użytkowaniu. Faktem jest, ze raz na tydzień trzeba będzie Dustera przegonić po trasie coby zadbać o DPFa. Ale za diesla w Quashqayu przyjdzie zapłącić pewnie z 8 tys więcej jeszcze...

Czekam na pochwalenie się nowym nabytkiem. Ten pakiet Delsey, szczególnie z uwagi na kolor i ciemniejsze felgi wygląda bardzo kusząco.

Domyślnie

Dla uściślenia, Duster nie wymaga żadnych zabiegów pro FAPowych, ponieważ ma osobny wtryskiwacz dla tegoż filtra i sam sobie przeprowadza proces wypalania sadzy, bez udziału kierowcy, nawet jeśli proces zostanie przerwany przez wyłączenie motoru , po odpaleniu zostanie on dokończony. To wielka zaleta, ponieważ nie ma ryzyka rozrzedzenia oleju i tym podobnych, jak to miewa miejsce u konkurencji. Warto o tym mówić, bo mało kto o tym wie.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

To mnie zaskoczyłes. Kiedyś czytałem, że przy ew. wymianie filtr ten w Dacii jest jednym z tańszych.
    Nic tylko brać 1,5 dCi w takim wypadku

Domyślnie

Szybkie pytania do autora:

1). Dlaczego odpadło Yeti?
    2). Masz 100 tys. zł i kupujesz Dustera? Zastanowiłbym się...
    3). Subaru XV odpadło, bo go nie oglądałeś?
    4. Qashqai IMHO wydaje się najlepszą opcją...

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Dj. Jak idziesz do sklepu i masz przy sobie 500 zł to zawsze wydajesz wszystko? Bo ja wydaję im mniej tym lepiej

Auto
    Clio

Domyślnie

Poza tym wszystko napisał na poprzedniej stronie, kupuje Dustera bo mu odpowiada i dlatego bo za resztę kupią drugi samochód dla żony.

Auto
    Różne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Szybkie pytania do autora:

1). Dlaczego odpadło Yeti?
    2). Masz 100 tys. zł i kupujesz Dustera? Zastanowiłbym się...
    3). Subaru XV odpadło, bo go nie oglądałeś?
    4. Qashqai IMHO wydaje się najlepszą opcją...
    Sorry, ale co wszyscy z tym yeti. Bez obrazy, ale imho duster stylistycznie miażdży skodę, która jest bardzo brzydka. Ja w tym budżecie wziąłbym sportage.

Auto
    Fiat Sedici

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sandman Zobacz posta
    Poza tym wszystko napisał na poprzedniej stronie, kupuje Dustera bo mu odpowiada i dlatego bo za resztę kupią drugi samochód dla żony.
    Dokładnie, Sandman powiedział wszystko za mnie, a Yeti odpadło z powodu stylistyki zewnętrznej i braku możliwości zblokowania napędu.
    Ryjas, Dustera odbieram w piątek i jak znajdę czas, to postaram się wstawić kilka zdjęć.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wojciu Zobacz posta
    Witam. Jesteśmy z żoną już praktycznie zdecydowani na Dustera. Kupujemy dokładnie odmianę 1.5 dci St. Delsey+radio CD MP3 Bluetooth ze sterowaniem pod kierownicą, z wejściem USB i Jack+szyby tylne elektryczne+ESP w kolorze szary oliwkowy. Po uzgodnieniu z dealerem Dacii cena po rabacie wynosi 68 tyś. Z reszty pieniędzy trochę pójdzie na paliwo, a trochę na auto dla żony, bo dostała pracę kilkanaście km od domu. Dziękuję za wszelkie rady i pomoc.
    Gratulacje

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów