Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Audi A4 B8 3.0TDI Quattro

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

Gratuluje autka, uwielbiam te modele Audi mają coś w sobie, do tego silniczek bardzo mi znany :P więc życzę wielu bezawaryjnych kilometrów

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    . Jechałem w nocy, więc nie było korków i cały czas 150km/h na tempomacie. Średnie spalanie wyszło 7,6l/100km (czyli ok 0,5l więcej niż wcześniej - ale teraz jechałem też na letnich oponach, które są trochę szersze (245x45), więc sam bagażnik zwiększył spalanie raczej w niewielkim stopniu).
    150KM/h z boxem Ja bym się nie odważył tyle jechać Nic się nie pourywało, wygięło itp. ? Ładne spalanie - tu wychodzi ekonomiczność diesli w trasie. Moja popierdółka spali już okolice 9-10 litrów przy takich prędkościach, a ma poand dwa razy mniej kucyków

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Podczas zeszłorocznych wakacji jechałem za 407 SW który na autostradzie osiągał 160-170km/h z rowerami na dachu
    joker u mnie od paru lat box lata z takimi prędkościami i nic mu się jeszcze nie stało ale do spalanie trzeba ten litr doliczyć przy dużych prędkościach.

Auto
    -

Domyślnie

Z boxem to jeszcze, ale z rowerami 170km/h? Oo
    Ja bym się bał za takim jechać

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Droga powrotna zaliczona. 1000km i spalanie wedlug kompa wyszlo 7,8l (150 na tempomacie, ale bylo troche korkow teraz)

Uwazam, ze 150km/h z tym boxem jest ok. Chociaz tak sie zastanawialem, czy jak tyl auta siedzi (bylem mocno zaladowany) to czy ten bagaznik mi nie odleci...

Swoja droga widzialem kiedys Lagune Coupe z bagaznikiem zamontowanym na haku (z tylu za autem). Wiecie moze, czy wtedy mozna szybciej jechac?
    Chodzi mi o takie cos: http://www.thule.com/pl-PL/PL/Produc...0-Thule-BackUp

Co do spalania to fakt, silnik idealny na trasy, czy z obciazeniem, czy bez, czy prosta, czy gorka ladnie ciagnie i malo pali. Jednak, jak ktos jezdzi glownie w miescie to odradzam. W miescie mniej niz 10l nie zejde, a srednio mam 11-14l.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dzis jezdziłem takim pojazdem jak twoj tylko z manualem . Musze przyznac ze silnik to niedzwiedz. Kultura pracy jest niesamowita. Ciagnie mocno od dołu bez kszty zastanowienia i wgniata w siedzenie przy kazdym nawet lekkim pyknieciu w gaz. Ten motor w budzie a4 nie ma co robic. Auto dosłownie lata. Jego charakter bardziej mi pasował niz ten 3.0 twin turbo z bmw 335i. Nawet dzwiek ma przyjemny jest mocno stłumiony ale słychac cały czas lekki basik gdzies w tle. Przy 3 tys obr. juz nawet rasowo spiewa. O zadnym klekocie a nawet nieprzyjemnym dzwieku nie ma mowy. Co ciekawe sasiad ktory zajmuje sie sprzedaza aut z USA oddał w rozliczeniu f10 528i us i wział te audi na sprzedaz. Na blacie 160 tys. km a srodek jak nowy. Cały czas swietnie wytłumiona kabina przypomina monolityczny futerał. Zadnych odgłosow zawieszenia, czy z drogi. Solidnosc skały. Nic we wnetrzu nie cwierka czy skrzypi. Moja honda ma tyle samo ale wypada blado przy nim. Jeszcze te genialne sportowe fotele i pozcyja oraz otaczajaca deska. Sylwetka sedana wciaz mnie pociaga. Skrzynia manualna niby dziwna do takiego połaczenia ale sprawia ze autem bardzo przyjemnie sie jezdzi bo zawsze jest zapas pod pedałem gazu wiec pstrykanie nie meczy. Kompletne auto ktore zapragnałem posiadac

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Wlasnie silnik byl glownym powodem dla ktorego wybralem to auto (no moze jeszcze ADS). Podobny charakter ma 330d R6 (wedlug mnie brzmi nawet troche lepiej), jednak przegral przez gorsze (brzydsze) wnetrze.
    Jesli chodzi o manual to w tej wersji jest to skrzynia pancerna i wytrzymuje bardzo duze tuningi i duzo osob glownie dlatego sie na nia decyduje (normanie 240KM i 500Nm, a spokojnie znosi 320KM i 650Nm), jednak ja chcialem tym razem automat - z reszta, przy takiej mocy automat nie ma prawa zamulic auta. Idzie rowno jak 330i w manualu

Domyślnie zapytanie

Posiada pan to autko jeszcze (audi a4 b8 ) coprawda minely 2 lata juz od kupna i zastanawiam sie czy niechcialbys go sprzedac teraz albo np za rok prosil bym o odpowiedz tutaj badz na adresu [email protected] z gory dziękuje

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

spierfoles, tak samochód będę sprzedawał po październiku. Więcej info poszło na PW.

Zapomniałem zaktualizować, ale na lato poszły nowe felgi i grill S4 'look'.
    Felgi:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	audi1.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	142.0 KB
ID:	5932

Nazwa:	audi2.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	142.9 KB
ID:	5933

Grill:
    Znaczek specjalnie jest S, a nie S4, więc nie ma takiej siary (Zdjęcie zrobione po trasie akurat więc mocno oblepiony muszkami..)

Nazwa:	audi4.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	163.1 KB
ID:	5935

Grill + felgi:

Nazwa:	audi3.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	163.6 KB
ID:	5934

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Tak jak wspominałem, Audi idzie na sprzedaż.
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...ttro-Tiptronic

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów