Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Mercedes Concept Style Coupe/CLA/CLA Shooting Brake

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sinus Zobacz posta
    Oj, na tym zdjęciu KLIK wydaje mi się mieć zachwiane proporcje, albo coś z oczami mam.
    Wydaje mi się, że jednak dobrze będzie wyglądał:
    http://www.youtube.com/watch?v=eV-7j...layer_embedded

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja mam mieszane uczucia - jakoś nie mogę się doszukać proporcji w tym aucie...

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

tez mam ten problem. typowe dla hatchbackow z doczepianymi tylkami. zawsze trzeba robic na odwrot... najpierw sedan, potem hatch.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Oficjalne spyshoty CLA oraz CLA45 AMG i informacje nt. napędu 4Matic, które obie wersje posiadają.

Nowy CLA będzie miał premierę na salonie samochodowym w Detroit, w połowie stycznia 2013r. Mercedes ujawnił kilka zdjęć lekko zamaskowanych modeli, a nie podał żadnych informacji prasowej.
    Wiadomo, że system 4Matic stworzono wyłącznie dla przednionapędowych aut z silnikiem umieszczonym z przodu.. System ten to stały napęd na cztery koła ze zmiennym rozdziałem momentu obrotowego. Dla normalnego CLA będzie dostępny wyłącznie jako opcja. Na zdjęciu jest CLA250 4Matic produkujący 211 KM. Pomniejszony CLS dzieli platformę z nową klasą A. Będzie oferowany z czterocylindrowymi turbodoładowanymi silnikami diesla i benzyny.
    Wersja CLA45 AMG pod maską będzie miał 2-litrową jednostkę o mocy 354 KM i 450 Nm. Połączona będzie z 7-biegową automatyczną przekładnią dwusprzęgłową. Swoją premierę będzie miała prawdopodobnie na jesieni przyszłego roku.

(c) blog.mercedes-benz-passion.com

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Sony zapowiedziało premierę nowej generacji konsoli Playstation 4 i przy okazji zaprezentowało kilka gier na to urządzenie. Jedną z nich był "Driveclub". W prezentacji tej gry pokazano dwa samochody: nowe A45 AMG i CLA45 AMG. W związku z tym wyciekiem Mercedes potwierdził, że w przyszłym miesiącu na salonie samochodowym w Nowym Jorku zaprezentuje najmocniejsze CLA.
    CLA45 AMG ma mieć pod maską 2-litrową turbodoładowaną jednostkę o mocy 360 KM. Połączona będzie z dwusprzęgłową przekładnią, która będzie przekazywać moc na wszystkie koła.

(c) carscoop

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Pierwsze spyshoty wersji Shooting Brake:

(c) autoexpress

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowe spyshoty...

...i wizje:

Samochód zostanie pokazany prawdopodobnie w Genewie. Będzie oferowany z tymi samymi silnikami co sedan, a więc powinien pojawić się również CLA45 AMG Shooting Brake. Tył stylem nawiązywać będzie do CLSa w takiej wersji. Będą większe tylne drzwi czy tylny spojler zintegrowany z dachem.

(c) WCF, autobild

Domyślnie

Nie wiem. Zaskoczyło mnie to auto. Mogę powiedzieć, że jest... MEGA! Ta linia boczna ma w sobie coś, co od razu wpada mi w oko. Ja tak czasem mam takie zboczenia, ale dla mnie ten Mercedes wygląda rewelacyjnie. Jeszcze w wersji 45 AMG - mniam, w czarnym będzie petarda!! Poproszę z dostawą do domu!

No, proszę!

(C) mercedescla.org
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 04-01-2014 o 20:34

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Skoro wersja sedan robi wrażenie swoim wyglądem to kombi może być tylko lepsze!! Naprawdę Mercedes ostatnio zaskakuje. Gdyby jeszcze tak mądrze ustalali cenniki, a nie robili ludzi w bambuko.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów