Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [F1 2012] Grand Prix Hiszpanii (11 - 13 maja)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie mogłem obejrzeć wyścigu, ale po raz pierwszy od dawna sezon, gdzie w każdym wyścigu jest inny zwycięzca i nie ma dokładnej przewagi jednego zespołu. Coś niesamowitego! Rosberg niedawno świętował swoje pierwsze zwycięstwo, a teraz Maldonado. F1 już dawno nie było tak ekscytujące. Tymbardziej żałuje, że musiałem opuścić już drugi wyścig w tym sezonie. Nie wiecie gdzie można oglądać powtórkę z wyścigu. Czy jest emitowana w TV?

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

W garażu Williamsa doszło do poważnego pożaru - Spore straty, dużo dymu...prawdopodobnie eksplozja elementów KERS

Schumacher za incydent z Senną został ukarany przesunięciem o 5 pozycji w dół podczas GP Monako

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Nie wiecie gdzie można oglądać powtórkę z wyścigu. Czy jest emitowana w TV?
    Ja zawsze zasysam relacje ze Sky Sports ze świetnym build-up'em z Martinem Brundle'm, który potem również komentuje wyścig, bo na żywo nie mam prawie nigdy okazji oglądać. Jedyny minus - trzeba jakoś zassać sporo GB, głównie z RapidShare. Jeśli Cię takie coś interesuje to mogę podesłać linki (na torrentach pewnie też by się znalazło, ale nie korzystam z nich), o ile sam już nie znalazłeś.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dzięki. Przeglądając fora o tematyce F1 też właśnie piszą, że Sky Sports jest lepsze od BBC w kwestii relacjonowania co się dzieje na padoku i na torze w trakcie wyścigu. Ale nie ma się co dziwić skoro Sky Sports ma na to większy budźet. Przynajmniej tak czytałem.
    Do torrentów nie mam zaufania. Będę wdzięczny za linki. Możesz mi podać na PW?

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Kolejny bardzo ciekawy wyścig za nami. Tyle tylko, że powinien był go wygrać Lotus ale w wyniku błędnych obliczeń Raikkonenowi zabrakło paru okrążeń żeby wyprzedzić obu rywali. Będą mieli szansę się poprawić w Monako. Kara dla HAMa była bardzo dotkliwa i zmusiła go do bardzo intensywnego ścigania zakończonego i tak niezłym rezultatem. Świetnie w końcówce spisywał się Vettel. Sezon marzenie - oby tak dalej!
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów