Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Seat Ibiza 6J 1.4 Stylance

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie Seat Ibiza 6J 1.4 Stylance

Witam wszystkich forumowiczów

Po wielu miesiącach poszukiwań udało mi się w końcu zakupić wymarzoną Ibizę Auto zostało kupione w polskim salonie, nabyłem je od pierwszego właściciela.

O aucie:
    Ibiza 1.4 (85 KM) Stylance
    rocznik: 2008
    przebieg: ok 50 000 km

Wybrane elementy wyposażenia:
    - klimatyzacja automatyczna
    - radio fabryczne z USB (6 głośników)
    - sterowanie audio z kolumny kierowniczej
    - komputer pokładowy
    - el. szyby,
    - el. lusterka (podgrzewane)
    - tempomat
    - pakiet schowków
    - podłokietnik
    - skórzana kierownica + gałka zmiany biegów
    - kokpit z wstawką z jasnego materiału + boczki drzwi
    - czujniki parkowania z tyłu
    - 4x airbag
    - funkcja doświetlania zakrętów
    - funkcja "coming home"

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5855.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	84.6 KB
ID:	4427Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5860.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	98.3 KB
ID:	4428Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5838.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	113.5 KB
ID:	4430Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5837.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	106.2 KB
ID:	4429Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5847.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	97.7 KB
ID:	4431Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5861.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	92.8 KB
ID:	4432Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5869.jpg
Wyświetleń:	415
Rozmiar:	84.8 KB
ID:	4433Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5870.JPG
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	183.3 KB
ID:	4434

Zbanowany
    Auto
    VW Beetle 1.4 TSi MY 2012

Domyślnie

Nie przeszkadza ci deska rozdzielcza niczym z kamienia?

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Mogłaby być bardziej miękka, ale z drugiej strony w tej klasie to standard. Poza tym twardość nadrabia efektem wizualnym

PS. Jak będzie mnie stać kupię Audi lub Porsche i wtedy nie będzie się do czego przyczepić

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Gratki!!

Miło że ktoś jeszcze decyduje się na mały, napędzany benzyną i niezajeżdżony samochód zamiast jakiegoś lansiarskiego ulepa "premium"
    Silnik z kategorii "wymieniaj wszystko na czas a nie będzie problemów", przyzwoite wyposażenie, stosunkowo mały przebieg. Mi osobiście kolor nie leży, ale auto ma się Tobie podobać Najważniejsze że to nie 1.4 TDI bo z tym silnikiem trzeba radio pogłaśniać prawie na maxa. Ile Ci autko pali przy mieszanym trybie jazdy? Moje Clio wciąga przeważnie 6-6,5 litra (50/50 miasto trasa) i ciekawi mnie ta kwestia bo też rozważałem kupno jakiegoś auta z "twoim" silnikiem. Wystarczają ci osiągi??

BTW aż się prosi o jakąś fajną felgę Ja też planuje do mojego kupić aluski, ale wiecznie "rodzą" się inne wydatki

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Dzięki joker5513

Powiem szczerze, że nie planowałem kupić auta z większym silnikiem, ten 1.4 był moim głównym celem. Jeśli chodzi o osiągi to cudów nie ma. To auto głównie na miasto i krótkie dystanse. Spalania jeszcze nie sprawdziłem, bo jeżdżę dopiero od tygodnia. Jak będę miał już jakieś spostrzeżenia, to na pewno napiszę. Ale sądząc po twoim silniku, to może być ciut więcej.

Inna sprawa to kolor. Szukając Ibizy kolor był sprawą 3-rzędną. Po pierwsze miał być kupiony w Polsce z pewnym przebiegiem i w dobrym stanie technicznym, po drugie przyzwoicie wyposażonym (lista wyposażenia jest grubo ponad zakładane minimum), a kolor, sam wiesz, tego się nie wybiera kupując używane. Z początku też nie byłem do niego przekonany, ale po doprowadzeniu do obecnego stanu, wygląda fantastycznie (szczególnie w słońcu).

Tak, masz rację, brakuje fajnych felg. Mam w planach zakup fabrycznych 15' ewentualnie 16', bo nie chcę cudować z wyglądem, ale tak jak napisałeś "wiecznie rodzą się inne wydatki"

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Miło że ktoś jeszcze decyduje się na mały, napędzany benzyną i niezajeżdżony samochód zamiast jakiegoś lansiarskiego ulepa "premium"
    Za te pieniądze już można coś z premium znależć, co nie jest ulepem, nie jest zajeżdzony, a lansiarstwem też bym tego nie nazwał. Tylko kupowanie to co się lubi. Ani jeden, ani drugi zakup nie jest zły. Przestań negować zakup ludzi, którzy wybrali np. starsze BMW zamiast np. nowszej Ibizy. Już w kolejnym temacie.

Ibiza szczerze mówiąc średnio mi podchodzi z zewnątrz. Najlepiej prezentuje się kombi. Wnętrze jest w miarę dzięki białej desce rozdzielczej. Jednak dużo tutaj robi właśnie kolor nadwozia. Uważam, że wygląda dobrze na Ibizie i jest rzadko spotykany. Już wszystko powiedziałeś. Silnik słaby, ale przynajmniej pojeździsz nim długo bezawaryjnie. Na tych kołpakach nie ma tragedii, auto i tak ma głównie jeździć i się nie psuć, a nie robić show wyglądem. Jednak oczywiście felgi to zawsze lepiej. Gratuluje i szerokości!

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Gratuluje upolowania tego co chciałeś. Sam samochód to nie Aston Martin więc nie ma co się rozwodzić nad nim specjalnie. Ja do swojej Ibizy jedynie bym jeszcze dołożył pakiet Boca Negra ale nie mam zamiaru nim jeździć zbyt długo więc nie inwestuję na razie.
    Pozdrawiam kolejnego posiadacza 6J na autogalerii !
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

Kurcze to autko naprawdę mi się podoba, w sam raz na miasto i ten kolor naprawdę gratuluję auta

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ja tylko zaznacze ze to wlasciciel bmw tym razem zaczal...

Co do ibizy to gratulacje ciekawego auta w na prawde niebanalnym kolorze

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Gratuluje zakupu, mamy zblizone przebiegi . Co do koloru - do tego nadwozia pasuje, zreszta ja kupująć używkę też miałem ten dylemat

Nie wiem czy masz w planach, ale jednak założenie jakiś alu mocno poprawiłoby wygląd auta. Duży plus za jasną wstawkę na kokpicie - po pierwsze jest miękka i przyjemna w dotyku, a po drugie kapitalnie wpływa na estetykę wnętrza. Ja bym nie kupił swojej IBI, gdyby nie ten detal, poważnie.
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

Uprawnienia umieszczania postów