Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Seat Ibiza 6J 1.4 Stylance

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Dziękuję za pozytywne komentarze

don_pazurro co do felg to planuję zakupić nowe felgi, tylko że chciałbym kupić fabryczne, żeby nie kombinować z wyglądem. W związku z tym proszę o rady co do rozmiaru (15' czy 16') i miejsc gdzie mógłbym takie felgi nabyć.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ja bym odpuścił sobie te aluminiowe felgi... kupisz felgi, to i będziesz musiał kupić opony. A jak opony, to od razu letnie i zimowe. Zwykle do felg aluminiowych opony są droższe (ze względu na wymiary). Używek oryginalnych alu nie utrafisz, bo nikt się nie pozbywa takich rzeczy (chyba że prostowane/spawane ulepy), a nowe fabryczne kosztują krocie. Jak się to wszystko podliczy, to naglę się okaże, że lepiej było kupić droższy samochód...

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Ja mam 15-tki, ale mysle ze spokojnie mozna pokusic sie o 16-tki i nie straci auto za wiele na komforcie. 15-tka to taki rozsadny wybor, mi akurat na wygladzie nie zalezy, ale czasem kłuje mnie w oczy, ze jednak nie są o cal większe. Oczywiscie ideal (wizualny)to 17-tka, ale na nasze drogi i jesli jezdzisz po miescie wiekszosc, to juz pewne wyzwanie, takze dla zawieszenia.

Też stawiałbym na fabryczne, ale sporo ofert znajdziesz w necie, bo w ASO to jednak spory wydatek
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

A więc zgodnie z zapowiedziami, po nie całym roku jazdy mogę napisać co nieco o spalaniu. Średnio w jeździe, głównie miasto/trasa spala ok. 6,5 l. Przy cięższej nodze bywa 7l. W minione wakacje zabrałem Ibize na jazdę testową do Chorwacji i przy okazji do Bośni i Hercegowiny (4 osoby + pełny bagażnik) i średnie spalanie z 12 dniowego pobytu i przejechanych 3500 km (w spokojnym, wakacyjnym, czyli bez pośpiechu tempie) wyszło 5,8 l/100 Tak więc ogólnie na spalanie jakoś specjalnie nie narzekam.

Uprawnienia umieszczania postów