Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Pierwsze auto, dojazd na uczelnie

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

w tej kwocie znajdzie sie zdrowa Corollka, wiec skoro Twoj tata jezdził to i z pewnością chętniej by Ci kupil takie auto niż inne
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ale awaryjny też nie jest. Czy oprócz cewek coś pada w 1,4? Pali ciut więcej niż 1,2 ale daje dużo więcej radości z jazdy.

Auto
    Volvo

Domyślnie

Myślę, że wart rozważenia może być też VW Polo III. Konstrukcja wprawdzie starsza o ok. 4 lata niż Clio, ale mamy tu duży wybór silników. Patrząc na samochody poruszające się po ulicach można dojść do wniosku, że ten model przechodzi renesans na rynku wtórnym, co może dobrze rokować w kwestii dostępności części. Egzemplarze po modernizacji z 1999r z dużymi kloszami przednich lamp wpisują się w obecne trendy designerskie VW i wizualnie starzeją się bardzo powoli.

Auto
    350Z

Domyślnie

Do 15 tysięcy? Zaproponuje Ci C3. Za ta kwotę spokojnie coś znajdziesz z rocznika 2004/05 auto tanie w eksploatacji.albo wymieniany już wyżej 206. W rodzinie mam 2 takie do codziennej jazdy po mieście idealny a spalanie śmiesznie małe. Jednego mam nawet na sprzedaz ale w dieslu.. Choć jego spalanie w trasie to 4 litry więc jeśli chodzi Ci o większa oszczędność to szukaj diesla. Jest po prostu tańszy

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów