Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Fiat Grande Punto Sport

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

chcial to zamazal po co drazyc temat...

jak dlugo sprzedawales to Auto?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Numer rejestracyjny nie jest danymi osobowymi. A Agent ma jakiś problem z tym, że ktoś ma ochotę je zamazać
    Pod względem prawnym nie, ale chyba każdy świadomy człowiek korzystający z internetu wie, że im mniej danych podaje się publicznie w internecie tym bezpieczniej.

Cytat Zamieszczone przez maxior Zobacz posta
    jak dlugo sprzedawales to Auto?
    Właściwie w 24h, przyjechał chłopak, powiedział że całą Polskę zjechał i wszystkie sprowadzone to graty. Fakt, że ja mam świra na punkcie samochodów i jego stan był bezsensownie idealny.
    Ostatnio edytowane przez test1uci ; 24-08-2017 o 15:47
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ależ oczywiście, zgadzam się

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    To mój drugi Fiat (patrz sygnatura), w dodatku mieliśmy w rodzinie Seicento Van 1.1, którym często pomykałem. Przy dzisiejszej strukturyzacji i automatyzacji nie ma miejsca na losowość.
    Oj, z tym bywało kiedyś różnie. Skoda nie bez powodu zlikwidowała fabrykę w Polsce - produkowane u nas Octavie losowo potrafiły wchodzić z dodatkowym okablowaniem np. pod instalacje radiową, a była to opcja płatna dodatkowo - była norma aut do wyrobienia i ładowali to co mieli pod ręką, a że nie ich kasa...
    Ja miałem Octavie w wersji podstawowej, gdzie był najprostszy klakson jednotonowy. Wersje wyższe miały dwutonowy (dwa klaksony niski i wysoki ton). Jak klakson padł, to postanowiłem go wymienić. Wyobraź sobie moje zdziwienie, gdy okazało się, że instalacja była pod zwykły ale zamontowali układ podwójny... niby pierdoła ale katalogowo wg etki to ponad 100euro.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów