Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 94 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 939

Wątek: BMW (spyshoty, wizje)

Domyślnie BMW (spyshoty, wizje)

Proponuje zrobic nowy dzial. pierwszy spy shoty BMW. znalezione na GermanCarFans.com.

BMW 130 3-drzwiowy :
    *250 koni mechanicznych
    *3-litrowa V6

szykuje sie tez BMW M 135 z silnikiem 3.5 litrowym i M-Power Bodykitem i takimi pierdolami, ale zdjec jeszcze nie znalazlem w necie.

BMW Z4M:
    *400 koni mechanicznych
    *4-litrowy V8

BMW 3 Coupe:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cholera... 3 coupe na tym zdjeciu wyglada wrecz wspaniale... jedynie lusterka troche szpeca ale ten mankament da sie latwo wymienic... jezeli w takiej formie wejdzie to bedzie to jedyne BMW ktore podoba mi sie od pierwszego wejrzenia naprawde wielkie brawa... jak w takim kierunku stylistycznym pojdzie BMW to bedzie naprawde niezle
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

No nie wiem Kamaz jak ci sie moze podobac te BMW. Jak dla mnie to wrecz przeciwnie jest beznadziejne. Tył jest ociezały i wielki a przod w porownaniu do niego filigranowy. Wyglada jeszcze słabiej niz sedan. Do tego te zdjecie jest jakies nienaturalne wyglada jak małe vt. Przod ma krotki nawis za to tył jak krowie wymiona. Bez składu i ładu. Oby tak nie wygladał rzeczywiscie.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    No nie wiem Kamaz jak ci sie moze podobac te BMW. Jak dla mnie to wrecz przeciwnie jest beznadziejne.
    Gust

Tył jest ociezały i wielki
    O tak to wlasnie lubie... budzi dodatkowy respekt przy wyprzedzaniu

a przod w porownaniu do niego filigranowy. Wyglada jeszcze słabiej niz sedan.
    I Wlasnie tutaj ta fotka mnie najbardziej zaskakuje... przodem... widac, ze jest troszeczke inne niz w pozostalych BMW i wlasnie takie mi sie podoba Ciezko jest zbudowac auto ktore by wygladalo borzej niz nowa 3 sedan :/ :damn:

Do tego te zdjecie jest jakies nienaturalne wyglada jak małe vt.
    Fakt tylny slupek... felgi... to jest prawie napewno Vt albo ktos sie tym nieumiejetnie bawil....
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Zgadazm sie z KAMAZEM.Trójka jest swietna.Serii 1 nie lubie bo jest brzydka i droga.ale trójka mozna sie delektowac.

Domyślnie

No to ja również się przyłączę! Wszystkie fotki pochodzą z serwisu carspyhots.net

BMW 1 (3-drzwiowa oraz sedan)

BMW M5 Touring

Domyślnie

M3 sedan ? czy M-Bodykit

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Trudno powiedzieć, tył "Trójeczki" Coupe jest zamaskowany :/ Ale przód i bok auta wyglądają świetnie. Także "jedynka" w wersji 3 drzwiowej ładnie wygląda, o sedanie ciężko mówić, bo jest dobrze zamaskowany :/ Ale M5 Touring wymiata
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

3 coupe jest naprawde cudna. Ale i tak E36 wymiata elegancją i dostojnością...
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Z4M zaprezentowany juz zostal mniej wiecej rok temu

Uprawnienia umieszczania postów