Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jakie wycieraczki do szyb?

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

w razie niezadowolenia z efektow pomaga kupienie lepszego plynu, niestety nie pamietam nazwy - raz w carrefurze kupilem nieco drozszy tylko ale z nalepkami swiadczacymi o wygrywaniu testow itp i rzeczywiscie bylo lepiej nawet na starych wycieraczkach, oczywiscie w koncu i tak wymienilem na nowe. Pamietam jednak nadal swoje zaskoczenie poprawa czyszczenia szyby po wymianie samego plynu.

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Nie tylko na tym forum czytam pochlebne opinie o Alca.
    Jeżeli znajdę ze spojlerem to je wypróbuję.
    Daję ostatnią szansę tym hipermarketowym. Dzięki.

----- Poprzedni post napisany 19-06-2012 o 08:09 -----

Wziąłem Alca Heyner ze spojlerami - http://allegro.pl/wycieraczki-alca-h...395666613.html
    Przy 160km/h spokojnie sobie pracują bezgłośnie zbierając wszystko.
    Polecam
    "More is better" - J.Clarkson

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Jaka to firma? Generalnie to nie spotkałem się z wycieraczkami które by wytrzymały dłuzej niż rok. Zima jest zabójcza dla wszystkich.

Generalnie na lato zawsze kupuje Boscha a jak mi się wycieraczka zepsuje w zimie kupuej najtańsze w Carrefourze i na wiosnę znowy wymieniam na Boscha.
    Myslę, że płaskie wycieraczki to co innego niż szkieletowe i własciwie trzebaby tu się kierowac zupełnie innymi kategoriami.
    To jakieś podstawowe Bosche- wiadomo, że nie zbierają jak nowe, ale jest ok. Polecam dbać o wycieraczki, czyścić pióra przy myciu auta. Mój samochód jest nonstop garażowany i zima jedna czy druga im specjalnie nie przeszkodziła. Tak jak pisałem proponuję wspomaganie się co jakiś czas niewidzialną wycieraczką- polecam produkt Glass Science lub nawet rainX, dostępny w Tesco, bo to znaaacznie poprawia ich pracę gdy woda kropelkuje. Do regeneracji piór są takie produkty jak np. 303 Wiper Treatment

Domyślnie

Ja też jestem za Valeo. Moim zdaniem są najlepsze. W sumie to w tych wszystkich rankingach zawsze mają 5/5 gwiazdek i się nawet nie dziwię dlaczego. Służą mi naprawdę bardzo długo, już leci 2 rok i szyba jest czysta, jakby z salonu samochód wyjechał.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów