Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 21 z 28 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 271

Wątek: Piwo - jakie wielbicie i najczęściej pijecie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Q-Taz Zobacz posta
    Piliście Żywca APA? NIe spodziewałem się, że producent takiego gówna, jak klasyczny Żywiec może zrobić takie cudo, w kategorii do 5 zł chyba mój faworyt na chwilę obecną.
    APA, podobnie jak doceniany Żywiec Porter jest warzona w Browarze Cieszeńskim i dlatego się pozytywnie wyróżnia, potrafią tam uwarzyć fajne piwo Mocno polecam Dubbla Cieszyńskiego, receptura wygrała konkurs piwowarów domowych i przez rok będzie teraz warzona właśnie w Cieszynie, naprawdę dobre i choć tego nie czuć, to mocne - 8,5%. (choć świeże, niebutelkowane, z browaru było zdecydowanie lepsze )

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

To wiele wyjaśnia za polecenie dzięki, teraz go tylko musze znaleźć.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Przyznam, że i mi APA podpasowała.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Domyślnie

za polecenie dzięki, teraz go tylko musze znaleźć.
    Osobiście go jeszcze nigdzie w sklepie nie widziałem, kupiłem jedynie troszkę butelek na premierze. Na pewno miał być w Tesco(raczej tylko w hipermarketach), a tak to pewnie zostają specjalistyczne sklepy z małymi browarami. Mam zamiar zrobić dobry zapas jak go znajdę w Tesco, podobno będzie jeszcze lepszy jak poleży trochę czasu

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Jest jakiś trop, mam do Tesco rzut beretem z roboty, jutro jadę obadac temat.

Domyślnie

Perła, Książęce ciemne, Paulaner, Guinness (tylko jak bywam w Irlandii)

Domyślnie

Jest jakiś trop, mam do Tesco rzut beretem z roboty, jutro jadę obadac temat.
    Jak coś to parę dni temu znalazłem w hipermarkecie Tesco te Dubble, akurat na promocji po 3.20, kupiłem cały karton W mniejszych Tesco ani razu nie widziałem.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Cholera, zapomniałem zupełnie o temacie, a w piątek byłem w Tesco, dzięki za przypomnienie, jutro sprawdzę, czy się pojawiły.

- - - Aktualizacja - - - -

Udało się Dubbla dopaść i cóż, miłość mojego życia to to nie będzie, chociaż jak na swoją moc jest całkiem przyswajalny, w ogóle w Tesco trafiłem na jakąś nową półkę i od razu portfel zaczął płakać, wpadły jeszcze takie cuda jak Vivahel, Darz Bór, Rybak, jakiś francuski wynalazek z Pinty i Doctor Brew, chyba trzeba dzwonić, że jutro się spoznie do roboty :d

Domyślnie

Skromnie rozpakowałem ten karton i to jednak nie to samo co lane, świeże piwo z browaru A w Tesco rzeczywiście mają teraz genialny wybór, byłem naprawdę mocno zaskoczony jak zobaczyłem jakie mają specjały w lodówce.
    Spróbowałem Zwierzyniec Pils i mocno mi posmakował, powtórzę zakup jak będę miał okazję
    Ostatnio edytowane przez KruQ ; 23-02-2015 o 17:22

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Powiem szczerze, że do tej pory wybór był taki sobie, chociaż nie wiem, czy ta jedna półka mi gdzieś umknęła, czy dopiero się pojawiła. Było kilka dobrych rzeczy, ale chociażby w Leclercu wybór mieli dużo większy, zwłaszcza, jeśli chodzi o polskie wyroby. Zagranicznych tak chętnie się nie czepiam, bo ceny odstraszają okrutnie, chociażby hiszpański San Miguel, który jest, nie oszukujmy się, piwem z dolnej półki, kosztuje kolo 5 zł. Testuję teraz Doctor Brew, całkiem dobre, jak to IPA, chociaż mam dziwne wrażenie, że ma jakieś sztuczny posmak, może stwierdzenie, że wali chemia to przesada, ale coś jest z lekka nie tak.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów