Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 22 z 28 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 271

Wątek: Piwo - jakie wielbicie i najczęściej pijecie.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Możesz wskazać którą IPA od Doctor Brew testowałeś ?
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...933ba1071025e8

Sam gustuję w ciemnych piwach. Z tych co ostatnio piłem to mogę polecić owsianego stouta "Czarna Wołga" z Artezana. Piłem ją laną i jest bardzo delikatna w smaku z prawie nie wyczuwalną goryczką. Z butelkowych polecam Komesa porter bałtycki, który jest refermentowany w butelce i im dłużej stoi tum jest lepszy . Ale najlepsze piwo jakie piłem od dłuższego czasu to "Rogaty" z Kraftwerku. To nie jest piwo, którego da się wypić więcej niż butelkę ale ten chocolate chili stout ma świetnie (moim zdaniem) wyważoną moc papryczek, które czuć na języku i w gardle ale nie jest przesadnie mocne. Kłopot z nim jest tylko taki że uwarzono tylko jedną warkę i rozlano 3 000 półlitrowych butelek. Na szczęście rozlano go dopiero 2 tygodnie temu i można go znaleźć w sklepach z piwami z małych browarów (sam dziś kupiłem 2 butelki )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

O proszę, dzisiaj zaliczyłem pierwszy kontakt z Doctor Brew, a to widzę, że jest trochę dobra do spróbowania. Piłem Molly IPA.
    Komesa musze kiedyś kupić, trafiłem Portera Bałtyckiego raz i jest to top 5 największego syfu, z jakim się spotkałem, nie licząc ciężkich momentów na imprezach nie zdarza mi się zwykle karmienie piwem kibla, bądź zlewu. Tutaj skatowalem się do połowy i uznałem, że bez jaj, nie będę sie męczyć za własne pieniądze. Spotkałem dużo pozytywnych opinii o tym piwie i musze sprawdzić, czy jestem jakis dziwny, czy trafiłem lewą sztukę po prostu.
    Tym Rogatym mnie silnie zainteresowałes, muszę zbadać, czy gdzieś to dają w Lublinie.

Domyślnie

Pierwszy raz widziałem taki wybór w Tesco, mieli parę miesięcy temu niezły wybór jakichś ;większych' browarów jak np. Jakubiaka itd, ., ale prawdziwie niszowych jeszcze nigdy nie widziałem. Widać że duże sieciówki wywęszyły tu biznes, ale to fajnie, powinna mocno skoczyć sprzedaż małych browarów.

Mniej więcej jaka jest cena tego Rogatego ?

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Q-Taz porter bałtycki komesa dojrzewa w butelce więc albo nie podszedł ci smak jaki akurat piwo miało, albo trafiłeś na trefną warkę lub ucierpiał gdzieś na magazynie.
    Za rogatego płaciłem 7,99zł.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

a to jak kiedys lubilem, to juz teraz nie lubie

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

A ja się wyłamię i szczerze przyznam, że żadnych piw nie lubię - jak już to wina
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

Te slodkie czy wytrawne ?

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Półwytrawne głównie, Old Tbilisi z Faktorii ostatnio przypadł mi do gustu, Chef d'Oeuvre, Santa Carolina Premio i RK Riesling też lubię. Z wytrawnych Jacob's Creek, Ochagavia Silvestre i First Pres Cabernet Sauvignon. Zdarzają się tez oklepane Carlo Rossi czasem :P

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

Tego creek a piłem i byl ok ale carlo Rossi to zło

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Tak, dlatego go unikam jak ognia i czasem się tylko zdarza mi wypić, z reguły u kogoś. To taki sikacz w stylu coca-coli wsrod win, też radzę unikać

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów