Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 12 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114

Wątek: 2013 Fiat 500X

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2013 Fiat 500X

W przyszłym roku Fiat Sedici ma zostać zastąpiony crossoverem, który będzie prawdopodobnie oznaczony jako 500X. Auto dziedziczące rozwiązania techniczne i silniki z 500L miałoby wejść do produkcji w grudniu 2013 roku.

Źródło: omniauto.it, autoblog.nl

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ale kaszana. Gdzie tu jest Fiat 500? Fiat troche się moim zdaniem zagalopował. Będzie robił auta które z 500-ką mają niewiel wspólnego i w ten o to sposób sponiewierają spuściznę po tym modelu

Awatar Razer

Domyślnie

Taka przerośnięta świnka

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Gdzie tu jest Fiat 500? Fiat troche się moim zdaniem zagalopował. Będzie robił auta które z 500-ką mają niewiel wspólnego i w ten o to sposób sponiewierają spuściznę po tym modelu
    Bez przesady. Spójrz na przód i na kształt tylnych świateł oraz na to małe zdjęcie gdzie co nieco widać tył. Podobieństwo do 500 wystarczające

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Sorry ale ja tu widze sylwetkę Mazdy CX5 + swiatła od 500 i tyle. Nie popisali się. Juz 500 L jest kontrowersyjny, bo mi przynajmniej za bardzo przypomina Mini Coutrymana i na dobra sprawe spodziewałem się czegoś w podobie. A tu? Zwykły mały SUV który sam w sobie fajny ale nic nowego nie wnosi. A na pewno nie kontynuuje schedy po Fiacie 500.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Wygląda super Te zdjęcia to jest już wersja ostateczna, czy to jakiś concept car? No i czy to jest na tej zapowiadanej nowej platformie Jeepa? Czekam na więcej info

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Sorry ale ja tu widze sylwetkę Mazdy CX5
    A myślałem, że tylko ja mam takie skojarzenia. W odbiciu na drugim zdjęciu dopatrzyłem się nawet Nissana Żuka.

Jednak jakby to nie wyglądało, to dobrze, że Fiat kombinuje i zaznacza swoją obecność w segmentach, w których już dawno powinien być.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Wygląda super Te zdjęcia to jest już wersja ostateczna, czy to jakiś concept car?
    Mi to wygląda na starannie wykończony gliniany model, zwłaszcza nieprzezroczyste szyby i nienaturalnie gładka przestrzeń między kołami a nadwoziem mnie utwierdzają w tym. Nie od dziś wiadomo, że w studiach designerskich tworzy się bardzo realistycznie wyglądające modele

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Czyżby większość modeli fiata miała by nazywać się 500(...)? Wygląda nieźle, IMHO to z pewnością gliniany concept.

Domyślnie

Następny w kolejce jest pewnie 500S, czyli sportowa odmiana "pięćsetki"...

Uprawnienia umieszczania postów