Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Fiat Stilo Uproad

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie Fiat Stilo Uproad

Poszukuję katalogu / danych technicznych takiego białego kruka jak Fiat Stilo Uproad. Ma ktoś jakieś potwierdzone info, czy to było 4x4, czy miało powiązanie z AR 156 Crosswagon, czy raczej coś ala "Skoda Roomster Scout" czyli same nakładki bez ingerencji w napęd?
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Domyślnie

Prześwit 20 mm w górę, kilka doklejonych plastików i tyle - niestety, nie było tu napędu 4x4.

Te dane może coś pomogą:
    http://fiat.katalog-samochodow.pl/sa...-9-multijet-8v

I nie taki biały kruk - na allegro stoją dwa, a ja widziałem taki wynalazek w zeszłym tygodniu w Krakowie.

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie

Żyłem w nieświadomości do wczoraj, kiedy znalazłem UpRoada na liście jednego ze sprzedawców opon (wyszukiwarka opon wg modelu auta) W każdym razie dzięki za info.
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Dość że bez 4x4 to jeszcze "chyba" tylko z jednym silnikiem. Ale bardzo mi się podoba. To auto jest w kręgu moich zainteresowań.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów