Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 18 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 178

Wątek: Pierwsza jazda: Toyota GT 86

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Pierwsza jazda: Toyota GT 86

Pierwsza jazda: Toyota GT 86 - Drift King

"Niewiele było w ostatnim czasie aut, które wzbudzały podobne zainteresowanie, co wspólny projekt Toyoty oraz Subaru, czyli GT 86. Powołany do tego celu 'Team 86' miał za zadanie stworzyć tanie, lekkie, mocne auto bez turbo, dające wielką frajdę z jazdy. I nie będę Was zwodził. Odnieśli sukces." - Marcin Bochenek po pierwszej jeździe GT 86.

Fotogaleria: 19 zdjęć

PS. Marcin Bochenek jest głodny Waszych komentarzy

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

genialny tekst! ba swietny! bardzo dobry rewelacyjny samochód, i jest odpowiedzią na wszystko w innym temacie gdzie byla gorąca dyskusja! auto ma dawać frajde z jazdy jakiej nie da zadnych hatch

i puenta: "Brak mocy? Bzdura!"
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Domyślnie

Nie wiem ile w Twoim poście jest sarkazmu, a ile rzeczywistej sympatii dla tego samochodu (bo 29 stron tematu GT86/BRZ to istna masakra...), ale większość osób, która tak gorąco dyskutuje o tym aucie, nawet nie widziała GT86 na żywo, a co dopiero siedziała za kierownicą i prowadziła go. Ja wstrzymuję się od wyrażania opinii ("popartych profesjonalnymi video z youtube'a..."), bo wydaje mi się, że każdy powinien zweryfikować swoje preferencje motoryzacyjne (jeden lubi szybko do przodu, drugi zwinnie w zakrętach, a trzeci jak najdłużej w drifcie) i dopiero po jeździe testowej wydać swoją opinię.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Walnęli taką cenę i nawet u Was mowa o słabych hamulcach.... Ale dlatego że coupe, że RWD, że ładne,.... na pewno nasto letni, bogaci synowie tatusiów będą mieli okazję zamienić swoje BMW 3er na właśnie takie cuda. Ja dziękuję, wolę 30 tysięcy w portfelu i mocniejszego o 65km hot hacha, którego hamulce nie umierają po 3 okrążeniach toru.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Kolejny przekupiony przez Toyote recenzent?

joker5513, co kto lubi. Tak jak pisze Dj Brabus, jeden woli szybkosc, inny precyzje, jeszcze inny lans
    Nie szukajcie na sile w tym samochodzie tego wszystkiego, bo nie znajdziecie. Mysle, ze target jest troche inny niz hot hatche.

Edit: Jakie wyszlo spalanie na torze przy upalaniu?
    Ostatnio edytowane przez Xerox ; 06-07-2012 o 12:54

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Noo rozbiłem skarbonkę i okazało się, że nie wystarczy
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Łączę się z Tobą w bólu, bo u mnie jest ta sama sytuacja. Na szczęście w przyszłym roku dolar ma spaść do 1PLN to się ściągnie Sciony.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Nie będę w tym temacie powtarzał swojej opinii o tym aucie, tak jak joker, który i w tym topicu koniecznie musiał powielić swój koronny argument pt. "hot hatch lepszy bo tańszy", ale interesuje mnie jedna rzecz odnośnie prezentacji - co z tą AE86? Słyszałem, że została odrestaurowana przez polski oddział Toyoty (w temacie felg dali trochu ciała IMO, ale poza tym wygląda super) właśnie na potrzeby prezentacji FT86. Jeździł nią ktoś w ogóle, była możliwość porównania tych dwóch samochodów, czy tylko stała i pozowała do zdjęć z młodszą siostrą?
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

Jak wyjdzie model cabrio to jestem pierwszy w kolejce, a tak cóż ładne auto

Auto
    ForTwo prawie Brabus

Domyślnie

Ciekawe jak wypada w porównaniu do bwm 1 copue.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów