Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Dostępność serwisu

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Dostępność serwisu

Od 22.15 7 sierpnia do 7.30 8 sierpnia br. serwis autoGALERIA jak i forum będzie niedostępne z przyczyn od nas niezależnych. Za przerwę w dostępie przepraszamy.

Domyślnie

Chyba nie trzeba takich rzeczy pisać, bo serwer i tak często wysiada, a przerwy bywają dłuższe lub krótsze...

Domyślnie

Myślę, że warto bo akurat w tych godzinach z 7-8 sierpnia zaplanowany miałem całonocny maraton z autogalerią.. Ehh..

Domyślnie

No właśnie umówiliśmy się z Dildo na Ag Night Spam w tym terminie i nici z planów. Chyba będzie trzeba wyjść z domu
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Domyślnie

Dokładnie, spotkanie umówione było z dużym wyprzedzeniem a tu taka nieprzyjemna wiadomość. A z domu na pewno nie wyjdę.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Pytanie czy ta zaplanowana przerwa ze strony właściciela serwera to przerwa techniczna?
    Czy chodzi o poprawienie stabilności serwera?
    Niestety forum nadal chodzi wolno. Ociężale otwiera podstrony i tematy. Nadal pojawiają się jakieś krótkotrwałe błędy zamykające dostęp. Niezależnie kiedy wchodzę na forum.
    Czy są jakieś plany zmiany serwera? Podobno miał to już jakiś temu nastąpić.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Przyłączam się do pytania Szakala - forum chodzi beznadziejnie, nie widać żadnych z zapowiadanych zmian :/
    Drive tastefully!

Domyślnie

U mnie chodzi szybko, aczkolwiek często pojawiają się problemy (tak jak wczoraj wieczorem - serwer niedostępny). Niestety, na razie raczej nie mamy szans na zmianę serwera i poprawę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów