Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Offtop z Panamery

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie Offtop z Panamery

Gratki, świetne autko

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Best. Most best. The best.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Weź się nie czepiaj, dobre zdjęcia dodał.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Ten cały zakaz IMG to naprawdę przeżytek, można by to wreszcie zmienić. Tym bardziej, że kog IMG jest aktywny.

Taki offtop.

A auto - nie leży mi wzór felg, ale poza tym jest piękny Może jestem w mniejszości, ale dla mnie Panamera jest świetnym autem i chętnie bym taką przygarnął
    Drive tastefully!

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Pewnie, że to świetne auto, ponadto bardzo się wyróżnia na tle innych samochodów, nawet luksusowych.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Dajcie spokój z tym offtopem!

Post do skasowania, plus kilka innych.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    Po prostu nigdy nie kupiłbym nowego samochodu.
    A mając takie pieniądze, jak radzio00pl, nie miałbym żadnych obaw, żeby jeździć kilkudziesięcioletnim zabytkiem na co dzień, bo byłoby mnie stać na jego eksploatację, czy ew. naprawy. I nie mam na myśli Fiata 125p, tylko powiedzmy Mercedesa W111, lub Adenauera, lub jakiegoś Silver Ghosta.
    Polecam przejechać się takim starym luksusowym samochodem.
    Miałem w bliskiej rodzinie W126 i poziom komfortu był dość rozczarowujący.
    Jakbym miał tym jechać na spotkanie biznesowe np. na drugim końcu Polski to wolałbym się tam chyba wybrać nowym Passatem/Avensisem/508 typowym samochodem przedstawiciela niż limuzyną sprzed 30 i więcej lat.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

A mnie E32 zadowala pod względem komfortu zdecydowanie, a że ma u mnie dożywocie, może zostać wykorzystana do takiego celu jaki opisałeś. Ale dani ma rację, nie zaśmiecajmy tematu, jeśli radzio00pl miałby takie upodobania jak ja, nie kupiłby Panamery, a jednak ją ma
    '94 BMW E32 730i V8 / '90 Mercedes-Benz W124 230CE / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo / '96 BMW E34 520i Touring
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez damian17 Zobacz posta
    Panamera na zdjęciach wygląda dla mnie zawsze fatalnie, nieproporcjonalnie. A gdy zobaczę ją na żywo to od razu podnosi mi się ciśnienie. Silnik miodzio, gratuluję samochodu. Choć i tak wybrałbym CLS AMG, jeśli nie nowy to troszkę używany.
    Ja mam dokładnie to samo. Nigdy na tapetę w kompie jej nie zapodam , w tv też średnio a na żywo nie można oderwać oczu. Gratulacje i ode mnie i szerokości.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    To jest Twoja opinia. Bo najdroższa niezaprzeczalnie, ale najlepsza nie - to kwestia indywidualnego gustu. Ja mając takie pieniądze przede wszystkim nie kupiłbym nowego samochodu, ale to już materiał na inny temat

Samochód oczywiście bardzo fajny, gratuluję i pozdrawiam
    Tak, to moje zdanie i nie mam zamiaru cię do niego przekonywać.

11l przy takim piecu to naprawdę świetny wynik Jak dotrzesz silnik to ruszaj w Niemcy sprawdzić co to potrafi naprawdę

A za te pieniądze to nowa Panamera ofc najlepszym wyborem A to Kecaj że Ty masz E32 to nie znaczy, że za wielkie pieniądze każdy ma jeździć odpicowanym E32 Radzio kupił auto za pewnie pół miliona (nie wiem dokladnie ile) to znaczy, że tyle miał do wydania. A ty proponowałbyś mu E32 warte pewnie 1/20 Panamery. Jak ktoś ma do wydania wielką bańkę to nie będzie się bawił w "fanów czterech kółek" i restaurował 20letniego auta wartego kila tyś tylko idzie do salonu i kupuje właśnie coś takiego (chyba że kupuje egzotyka wartgo kilka mln) Wybrał Panamerę i szanuję ten wybór jak najbardziej.
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Uprawnienia umieszczania postów