Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: "Handlarze"

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie "Handlarze"

Z ciężkim bólem serca?
    jakby to poszło za 7-8 tys. zł to na Twoim miejscu byłbym wniebowzięty.
    Z tymi mankamentami też poleciałeś bo ciężko nie zauważyć, że wnętrze jest mocno sfatygowane a fotele nie pochodzą z tego egzemplarza(no chyba, że ktoś był naprawdę oryginałem i wziął skórę ale nie chciał skórzanej kierownicy).
    Może i jestem czepialski ale jak chcesz sprzedać samochód za prawie 2 razy tyle ile wynosi cena rynkowa to nie wystarczy handlarski opis i wiele zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 06-08-2012 o 15:05

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

przepraszam, czy pokrowce szyte na miare sa takze na wyposazeniu sprzedawanego auta?

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Ale Dzony czytaj uwaznie przeciez jasno napisane ze:
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejAj3 Zobacz posta
    Cena jaka mnie interesuje to 11500zł do lekkiej negocjacji.
    Nie zniechecaj chlopaka na starcie
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

W zeszłym roku kumpel za 8tys. zł sprzedał o rok nowsze A4 1.6 też z sekwencją.
    Nie wiadomo jaki miał przebieg ale wnętrze było w znacznie lepszym stanie a i podczas jazdy nie miał luzów a silnik chodził dobrze(co nie znaczy, że jeździł dobrze ale tu chodzi o osiągi).
    Za 11-12tys. zł można już przebierać w poliftowych A4 B5 bo te auta w benzynie nie są zbyt poszukiwane w przeciwieństwie do TDI no chyba, że quattro z jakimś porządnym 6 cylindrowcem.
    Poza tym "Wiem co sprzedaje" a według tego co napisałeś w temacie w garażu to masz je od roku i niespełna 4 miesięcy i przez ten czas przybyło mu ledwie 4tys. km.
    Sorry ale po takim czasie i tak śmiesznym przelocie nie da się tego powiedzieć.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie mogę. :lol: Myślę, że to jego sprawa za ile sprzedaje. Jak twierdzi, że zna auto to chyba wie co napisał? On sprzedaje to auto więc napisał tak aby przekonać kupującego, że wie co posiada. Raczej to normalne i bezsensu się z tym sprzeczać. Jak ci nie pasuje to omijaj takie oferty.
    Dla mnie niezrozumiałe, jak ktoś kto raczej nie chcę kupić tego auta mówi mu za ile powinien go powinien sprzedawać.
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem wiadomo, że powinien tak czy siak dogłębnie sprawdzić auto i przy znalezieniu jakiś mankamentów negocjować obniżenie ceny. Poza tym lepiej wystawić za cenę trochę wyższą niż rynkową bo sprzedający to nie robi tego charytatywnie i na pewno chcę zarobić. Jak nie pójdzie zawsze można obniżyć do takiej na ile stoi reszta A4-rek z podobnego rocznika. Może akurat znajdzie się taki, który uzna, że jest tyle wart. Prosta sprawa.
    Mój brat kiedyś zarobił w ten sposób trochę na Mercedesie W123. Wystawił jako zabytkowy, dla konesera z dwukrotną przebitką niż pozostałe podobne modele. Z zewnątrz i wewnątrz był zadbany i piękny, ale mechanicznie miał kilka mankamentów. O dziwo! telefonów było sporo, a znalazł się młody chłopak. Negocjował z nim długo, ale niewiele zszedł z ceny i zarobił.
    Ten A4 wygląda, że mechanicznie jest w pełni sprawy, buda bez poważnego wypadku czy z rdzą. Do tego bogate wyposażenie. Może mu się uda go za tyle puścić.
    Sam osobiście na pewno bym długo negocjował, a jakby się uparł to szukałby gdzie indziej.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Tyle, że W123 to już youngtimer a A4 B5 co najwyżej junktimer.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Jeśli chcesz dobrej rady, to popraw "otwór na narty w bagażniku" bo to nie jest trafne określenie, pomyślą że masz dziurawą klapę.
    Poza tym, jeśli faktycznie masz podgrzewane lusterka to oprócz klimy jest to jedyna funkcja jakiej nie ma Audi mojego ojca, a mamy praktycznie wersję full bieda. Ktoś tu się pomylił mówiąc o bogatym wyposażeniu.
    '94 BMW E32 730i V8 / '90 Mercedes-Benz W124 230CE / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo / '96 BMW E34 520i Touring
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    W zeszłym roku kumpel za 8tys. zł sprzedał o rok nowsze A4 1.6 też z sekwencją.
    Nie wiadomo jaki miał przebieg ale wnętrze było w znacznie lepszym stanie a i podczas jazdy nie miał luzów a silnik chodził dobrze(co nie znaczy, że jeździł dobrze ale tu chodzi o osiągi).
    Za 11-12tys. zł można już przebierać w poliftowych A4 B5 bo te auta w benzynie nie są zbyt poszukiwane w przeciwieństwie do TDI no chyba, że quattro z jakimś porządnym 6 cylindrowcem.
    Poza tym "Wiem co sprzedaje" a według tego co napisałeś w temacie w garażu to masz je od roku i niespełna 4 miesięcy i przez ten czas przybyło mu ledwie 4tys. km.
    Sorry ale po takim czasie i tak śmiesznym przelocie nie da się tego powiedzieć.

Dobry znajomy sprzedał 2-3 tyg temu A4 Avant 2.4 V6 z 99r, udokumentowany przebieg ~230tyś, na prawdę mało zużyte i mocno doposażone jak na tamte czasy - xenon, klima auto, ogrzewane fotele i nawet kierownica, oem 17" itd. w wersji takiej można to nazwać zindywidualizowanej, tj. jasno złoty lakier, czekoladowe wnętrze ze złotawo-brązowymi listewkami aluminiowymi w środku.... Na prawdę świetnie wyglądało jak na ten wiek. Poszło za 12tyś zł....

Powodzenia ze sprzedażą tego czegoś co kiedyś było samochodem, chyba że na aukcji jest gdzieś napisane że w cene są wliczone 3 auta
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    8. W dziale tym zezwalamy tylko na konstruktywne komentarze bezpośrednio dotyczące ogłoszenia i mogące wyjaśnić pewnie braki w opisie produktu. Wszelkie komentarze typu "za drogo", "fajne auto" będą kasowane. Zalecamy jednak, by zainteresowani kontaktowali się z oferentem poprzez PW.

Regulamin gdzieś wcięło więc bez kartoników będzie:P
    chyba nie wszyscy to rozumieją

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Nie mogę. :lol: Myślę, że to jego sprawa za ile sprzedaje. Jak twierdzi, że zna auto to chyba wie co napisał? On sprzedaje to auto więc napisał tak aby przekonać kupującego, że wie co posiada. Raczej to normalne i bezsensu się z tym sprzeczać. Jak ci nie pasuje to omijaj takie oferty.
    Dla mnie niezrozumiałe, jak ktoś kto raczej nie chcę kupić tego auta mówi mu za ile powinien go powinien sprzedawać.
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem wiadomo, że powinien tak czy siak dogłębnie sprawdzić auto i przy znalezieniu jakiś mankamentów negocjować obniżenie ceny. Poza tym lepiej wystawić za cenę trochę wyższą niż rynkową bo sprzedający to nie robi tego charytatywnie i na pewno chcę zarobić. Jak nie pójdzie zawsze można obniżyć do takiej na ile stoi reszta A4-rek z podobnego rocznika. Może akurat znajdzie się taki, który uzna, że jest tyle wart. Prosta sprawa.
    Mój brat kiedyś zarobił w ten sposób trochę na Mercedesie W123. Wystawił jako zabytkowy, dla konesera z dwukrotną przebitką niż pozostałe podobne modele. Z zewnątrz i wewnątrz był zadbany i piękny, ale mechanicznie miał kilka mankamentów. O dziwo! telefonów było sporo, a znalazł się młody chłopak. Negocjował z nim długo, ale niewiele zszedł z ceny i zarobił.
    Ten A4 wygląda, że mechanicznie jest w pełni sprawy, buda bez poważnego wypadku czy z rdzą. Do tego bogate wyposażenie. Może mu się uda go za tyle puścić.
    Sam osobiście na pewno bym długo negocjował, a jakby się uparł to szukałby gdzie indziej.
    dokładnie jest tak jak piszesz...wiadomo, że przy braku zainteresowania zejdę z ceny coraz niżej, swoje poprzednie auto kupiłem za 4tys zł z hakiem a po prawie dwóch latach użytkowania sprzedałem za 5400zł, da się ? da...fakt faktem auto było w bdb stanie, możliwe, że lepszym niż kupiłem, ale cena jego rynkowa w dniu sprzedaży była dużo niższa... tak jak mówię, wiem co sprzedaje, a to czy przejechałem nim 4000km czy 40000km nie ma większego znaczenia, bo po pierwsze ojciec jest mechanikiem i od strony mechanicznej jest prześwietlone z każdej strony, a dodatkowo tyle co Audi przeszło bez najmniejszych problemów przegląd techniczny, to też o czymś świadczy...to tyle w tym temacie...nie jesteś zainteresowany to wstrzymaj się ze swoją opinią (jest zbędna)

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Hehe... Nie przesadzajmy z tym przegladem technicznym... Patrzac po drogach to przechodzi go niemal kazde auto :lol:

Uprawnienia umieszczania postów