Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Długi Dystans: Ford Focus Kombi 1.6 EcoBoost 150 KM Trend Sport

Domyślnie Długi Dystans: Ford Focus Kombi 1.6 EcoBoost 150 KM Trend Sport

Zapraszam do lektury wakacyjnego testu Forda Focusa Kombi 1.6 EcoBoost 150 KM Trend Sport.

Następne odcinki już wkrótce.

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

Ass dziala na wcisniecie sprzegla, wrzucanie biegu nie ma nic do rzeczy. Fotel dla mnie moglby opuszczac sie nizej, takie spalanie to ja uzyskuje jak nie jade- normalnie na trasie to mam 8,6l

Domyślnie

Każdy ASS działa na sprzęgło (bądź hamulec) - może faktycznie z testu może to brzmieć inaczej...

Co do spalania - ostro ciśniesz swoją Fokę. Ja w tej kwestii jeszcze nie powiedziałem ostatniego zdania, zdobywając przy okazji tytuł Eco-Speca. Ale o tym w kolejnych odcinkach...

Auto
    Focus mk2

Domyślnie

na głównej stronie nie ma (22:22 w sobotę) linku do tego testu - cichociemny

a klikając na fotki z galerii tego testu, to okno podpisane jest skoda yeti (np. tu: http://www.autogaleria.pl/fotografie...id=53176&dd=12)
    Ostatnio edytowane przez mayak ; 11-08-2012 o 22:47

Awatar Flixotide
    Auto
    Renułalt Laguna II

Domyślnie

Gdyż w ten sposób wyparłby jeden z linków do testu długodystanoswego Skody Yeti, dla której dział ten został specjalnie stworzony. Żaden inny test nie wisi na głównej tak długo jak link do testu Yeti. Już miałem nawet w odpowiednim dziale zaproponować zmianę nazwy portalu na skodagaleria.pl
    Octavia I gen. najlepsza jest i basta!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Sugerujesz, że autogaleria faworyzuje Skode, a nie, że to po prostu błąd techniczny albo po prostu zapomniano zmienić?
    Przesadzasz.
    Do tej pory nie było innego testu długodystansowego więc normalne, że Yeti było cały czas na głównej. Trochę pomyślunku.
    Zresztą fotografia ze stycznia sugeruje, że jednak zapomniano.

Domyślnie

Nad wyglądem działu długiego dystansu cały czas pracujemy, borykając się z problemami technicznymi. Postanowiliśmy jednak wrzucić na stronę i na bieżąco likwidować problemy.

Co do braku informacji na stronie głównej - jak zauważyliście, okienka z odcinkami długiego dystansu pojawiają się w tym momencie losowo (po którymś odświeżeniu pojawia się także Focus). Dzisiaj poprawimy, żeby były pokazywane chronologicznie.

P.S. A doszukiwanie na siłę teorii szpiegowskich ze Skodą jest co najmniej śmieszne...

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mayak Zobacz posta
    na głównej stronie nie ma (22:22 w sobotę) linku do tego testu - cichociemny

a klikając na fotki z galerii tego testu, to okno podpisane jest skoda yeti (np. tu: http://www.autogaleria.pl/fotografie...id=53176&dd=12)
    Wczoraj wieczorem poprawiłem kolejność wyświetlania się odcinków na głównej jak i w dziale DD, a przed chwilą nazwę okna w fotogalerii. Dajcie znać czy wszystko jest ok?

Auto
    Mazda 323f

Domyślnie

A jak się sprawdzają w praktyce Driver Assistant Plus ?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

150KM, niecałe 1300kg i 8.8s do setki - zadu nie urywa.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów