Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Walka o długopis z Subaru

Domyślnie Walka o długopis z Subaru

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Bardzo Rozrywkowa Zabawka
    Jak masz pisać takie badziewie to sobie daruj. Szkoda, że nie Bardzo Fajne Auto..

Szkoda, że można dać tylko jedną propozycję, może chociaż dwie? Bardzo zależy mi na tych długopisach.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jak masz jakiś problem to na PW, a nie sceny robisz. Kolejny raz coś masz do mnie.
    Każdy swoje wymyśla, a jak moje nie przypasuje to będzie widać w finale konkursu, a ty nie rób offtopu neodziecko z 10 kontem.

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    BRZ - BE RACING ZOMBIE!
    Niby twoje lepsze? Nie wiadomo do czego ma się to odnosić poza twoją wybujałą fantazją.

Edycja:

Widzę, że całą noc myślałeś jaki dodać komentarz do mojej propozycji - widać, że jesteś bezrobotny i oprócz bycia newsmanem na ag nie masz juz zadnych perspektyw. Nie wiem po kiego znowu rozpoczynasz offtop skoro już wczoraj się dowartosciowałeś. Moderację proszę o usunięcie wpisów nie związanych z tematem bo guzik "zgłoś post" chyba nie działa.
    Przecież sam zacząłeś OT, a ja odpowiedziałem na twoją krytykę,a nie się dowartościowałem. :lol:
    Czekałem po prostu aż swój post zmodyfikujesz i wymyślisz coś ostatecznego. Skoro mój krytykujesz to chciałem zobaczyć czy twój jest jakiś lepszy. Nie, nie myślałem nad tym całą noc. Po prostu wszedłem na forum, potem do tematu i spojrzałem.

EOT z mojej strony. Jak napisałem wcześniej zamiast przyczepiać się ciągle do mnie napisz do mnie PW i porozmawiamy. Tak trudno. Chyba jakieś szare komórki masz i jesteś w stanie to pojąć?
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 12-08-2012 o 13:45

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Niby twoje lepsze? Nie wiadomo do czego ma się to odnosić poza twoją wybujałą fantazją.
    Widzę, że całą noc myślałeś jaki dodać komentarz do mojej propozycji - widać, że jesteś bezrobotny i oprócz bycia newsmanem na ag nie masz juz zadnych perspektyw. Nie wiem po kiego znowu rozpoczynasz offtop skoro już wczoraj się dowartosciowałeś. Moderację proszę o usunięcie wpisów nie związanych z tematem bo guzik "zgłoś post" chyba nie działa.

Uprawnienia umieszczania postów