Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Filmy z samochodami

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Kurde. Zychu wrzucił sam link, przeoczyłem. Mea culpa

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Świetnie zmontowane.
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Na tyle dobrze, że Internauci nie popuszczą. Tablice i twarz gościa już krążą po komentarzach, więc piłeczka po stronie policji. Myślę, że jutro jakiś komentarz z ich strony się pojawi. Osobiście sk***owi zabrał bym dożywotnio prawko, póki jeszcze nikogo nie zabił.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

No TVN już się ostro za sprawę wzięło. Policja obecnie stawia na zero tolerancji wobec piratów więc gość ma przechlapane. Zrobił sobie niezła reklamę i napewno policja jak i sąd skrupulatnie to wykorzystają bo ludzie i media patrzą im na ręce. Podobnie jest z tą babką co wyjechała do przejścia.
    Pzdr

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Nie ubliżając tutejszym posiadaczom samochodów BMW, ale jak słyszę w mediach o jakiś szaleńcach za kółkiem, to w 90% przypadków mamy do czynienia z BM-kami. Sam byłem świadkiem niepoważnych i niebezpiecznych manewrów tych kierowców, a jak widzę większość z nich, to widzę tylko głowy i rękę opartą na ''godzinie 12" z potężnymi basami w tle. Trudno mi w tym przypadku nie ulegać stereotypom na ich temat. PS. W mojej okolicy ostatnio parkuje E36 cabrio, ale zamiast tylnej szyby ma drewnianą dyktę. Rozumiem, że może czekać na część, albo zbierać na nią pieniądze, ale naklejony na ten kawałek drewna tribal po prostu mnie rozwalił
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

"zdejmijcie go!" ..

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

usher99 to nie do końca tak. Po prostu jest pewna grupa społeczna, w której znajdują się tego typu kierowcy. Chcąc nie chcąc upodobali sobie bmw przez modę. To jak spodnie dresowe - same w sobie nie są przecież złe, ale kojarzą się jednoznacznie. Podobnie jest z iphonami gdzie w pewnych kręgach wstyd je mieć bo się jasno kojarzą z dzieciakami/hipsterami i tak dalej. BMW to moda wśród dresiarni. Chociaż też pewnie zależy gdzie bo w moich okolicach prym w debilnych zachowaniach wiodą hondziarze. Jak ktoś jedzie w bmw to raczej znaczy, że wrócił z UK z zaskórniakami i chce się pokazać, ale zaskórniaki topnieją więc jeździ spokojnie, żeby oszczędzić na częściach i paliwie .

Mimo wszystko takie stereotypy się siłą rzeczy utrwalają i ludzie zaczynają bardziej uważać kiedy widzą na drodze bmw, tak samo jak kiedy idąc chodnikiem widzą grupę chłopców w ortalionie.

Uprawnienia umieszczania postów