Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [opinie] Alfa Romeo 164 Super 3.0 V6

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie [opinie] Alfa Romeo 164 Super 3.0 V6

Kupiłem w tym tygodni piękną alfe 164. Bardzo pozytywnie ta alfa mnie zaskoczyła. Jest po prostu SUPER! Słyszałem kilka dobrych opini na temat tej alfy. Chciałbym wiedzieć czy to potwierdzicie. Chciałbym jeszcze prosić o linki do stronek o alfie romeo 164.
    Pochwale się załączając fotki mojej alfy (na zdjęciu wnętrza widać rozebraną obudowe kolumny kierowniczej ponieważ stacyjka jest do wymiany).

Nie pisz tematu dużymi literami!
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Ten model zawsze podobał mi się i robił duże wrażenie. Szczególnie topowe wersje. Szkoda jeszcze, że to nie Qadrifoglio. Dobry silnik i bogate wyposażenie to niezaprzeczalne atuty tej Alfy.
    Mógłbyś dać większe zdjęcia.

TU możesz poczytać co nieco o swoim silniku.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Bardzo fajne auto. Gratuluje zakupu. A z ktorego jest roku i ile za nie zapłaciłes?

Awatar Golas

Domyślnie

Swietny samochod, zawsze mi sie podobal. U mnie jezdzi taka, chociaz mam wrazenie ze chyba troszke inny ma przod (nie wiem czy mialy one jakies liftingi) w kazdym razie 164 3.0 V6, w pieknym czerwonym kolorze na niezlych felgach, wyglada zabojczo.
    nothing at all

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Rok produkcji 1996
    Przebieg 155tyś km
    Pełne wyposarzenie (jak widać na zdjęciu)
    Silnik 3.0 V6 24V

Długo szkukałem takiego samochodu. Ważne są dla mnie takie elementy jak kubełki, drewniana kierownica i gałka zmiany biegów. Lubie takie zabawki

Dałen bardzo śmieszną cene. Powiem jedynie że po przywiedzieniu z niemiec wyjdzie mnie ten samochód ze wszystkimi opłątami (transport, rejestracja itd) około 5000zł. Myśle że to nie dużo za taką alfe w pełnym wypasie i w stanie jak widać na zdjęciach.
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Golas
    Swietny samochod, zawsze mi sie podobal. U mnie jezdzi taka, chociaz mam wrazenie ze chyba troszke inny ma przod (nie wiem czy mialy one jakies liftingi) w kazdym razie 164 3.0 V6, w pieknym czerwonym kolorze na niezlych felgach, wyglada zabojczo.
    Były dwie wersje - zwykła i SUPER. Moja jest 1996 rok więc jest to wersja SUPER.

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

Bardzo ładne auto. Nie powiem żeby było złe i coś mialo w sobie złego.
    Silni bajeczka ale nie powiedziałeś o spalaniu, czyżby było aż tak wysokie ?? W środku mamy luksus, luksu i jeszcze raz luksus. Zawieszenie też nie powinno sprawiać problemów. Po prostu komfort, komfort, komfort.

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Sam jestem ciekawy spalania Kupiłem je wczoraj dokładnie i musze naprawić stacyjke aby móc nim jeździć i oczywiście zarejestrować go. Jeżeli ma ktoś informacje ile taka alfa 3.0 V6 12V pali w benzynie i gazie to prosze o tą informacje.

Poprawiłem się. Wcześniej napisałem że sinkik jest 24V a jest to 12V.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Bardzo malo tych Alf jeździ po polskich drogach, może kilka razy widziałem takową. Auto ładne, aczkolwiek mi bardziej podoba się 146. Nie mniej gratuluję zakupu, przygotuj się na wir w baku :lol: Jak nie masz LPG, to da ci po kieszeni takie auto z takim motorem, ale coś za coś.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Domyślnie

Suchy dobry wybór!
    Autko jest wyrabiste.Swietne skory w srodku i silnik V6 o opjemnosci 3.0,dobra gablota!

Uprawnienia umieszczania postów