Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam Mam pytanie czy ktoś wie gdzie znajdują sie duże place z samochodami w Nürnberg

Awatar Tymo
    Auto
    Vw

Domyślnie Witam Mam pytanie czy ktoś wie gdzie znajdują sie duże place z samochodami w Nürnberg

Gdzie znajdują sie duże place z samochodami najlepiej w Nürnberg lub inych dużych miastach ?
    Chciałbym sie wybrac po samochód do Niemiec i chciałbym odwiedzić własnie taki plac może ktoś był i podrzuci adres
    Ostatnio edytowane przez Tymo ; 23-08-2012 o 22:28

Domyślnie

Sprecyzuj o co dokładnie chodzi bo dużym placem z samochodami jest na przykład parking przed jakimś hipermarketem.
    Audi - Vorsprung durch Technik
    www.AudiBlogPL.com
    - Zawsze najświeższe informacje ze świata Audi. Newsy, testy, video, tapety...

Awatar Tymo
    Auto
    Vw

Domyślnie

Chodzi mi o suże place gdzie można kupić samochód

Domyślnie

Po pierwsze - idealnie trafiasz w działy na forum (założyłeś temat w dziale "opinie o forum").

Po drugie - nie lepiej znaleźć auto przez mobile.de?

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Chodzi zapewne o komisy?
    Musisz poszukać informacji o komisach, dealerach w tych okolicach (może coś wyszukasz na autoscout24.de), ale wg mnie nie warto kupować samochodu właśnie w wielkich niemieckich komisach (często prowadzonych przez Turków, Ukraińców, itd). Jeśli znasz język w stopniu komunikatywnym (a skoro jedziesz po samochód do Niemiec, to zakładam, że znasz), to dużo lepszym rozwiązaniem jest przeszukiwanie ogłoszeń od prywatnych właścicieli samochodów, np w ogłoszeniach lokalnych.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów