Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Seat Ibiza 1.2 TSI Ecomotive Style

Awatar simon2107
    Auto
    KIA Ceed 1.4 Opt

Domyślnie

Drożyzna, niczym nie uzasadniona. Akurat rodzice czekaja na Fabię Scouta z podobnym wyposażeniem i kilkoma ekstrasami gratis, a cena auta wyniosła niespełna 50 tys.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

jeżeli seat nadal nie daje rabatów jak kiedyś to za raptem 10 tys wiecej da sie wytargac clio rs :shock:
    fabia rs startuje z poziomu 72 tys... po doposażeniu wychodzi 80 tys minus to, co sie ugra u dealera
    co prawda nadal w obu przypadkach nie ma diód i xenonów ale i tak seat cenowo zabija...

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Czy w Polo i Fabii też jest automatyczne sterowanie światłami ??

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez simon2107 Zobacz posta
    Drożyzna, niczym nie uzasadniona. Akurat rodzice czekaja na Fabię Scouta z podobnym wyposażeniem i kilkoma ekstrasami gratis, a cena auta wyniosła niespełna 50 tys.
    Wymień dokładnie wszystko co Twoi rodzice zamówili.
    Ibiza po FL - jeden z najlepszych FL ostatnich lat.
    Przednie lampy niemal A1
    "More is better" - J.Clarkson

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez simon2107 Zobacz posta
    Podziel się szczegółami jak możesz, bo wyjściowa cena Scouta to 54 950 zł za 1.4 16v. Zamówili z 1.2 TSI 105 KM (57 950 zł)? Duży rabat musieli dostać...

Auto
    Civic

Domyślnie

A ja się nie zgodzę, że drogo.

Powiedzmy- Ibiza ST, auto może chyba służyć jako auto rodzinne? Wygląd jak na kombi ekstra, bardzo fajny bagażnik.

Silnik- około 10 sekund do setki. Elastyczność? Raczej zadowalająca. Jak pali do 7,5-8 litrów w mieście to jest już dobrze. A może spalić mniej dzięki Ecomotive aczkolwiek ja do turbiny bym bał się tego używać..

Wyposażenie? Style- nie ma tylko alu. Climatronic, Tempomat, komplet poduch, radio, obszycia skórą, pełna elektryka. Jak dla mnie wszystko co potrzeba do wszelkich celów.

Cena- 55tys zł. Katalogowo. Więc sądzę, że dałoby radę za 53 wziąć z alu.

Co w tej cenie nowego można mieć? Ceeda z silnikiem 1.4? Ok ja wiem, tutaj jest belka skrętna, mniejszy rozstaw itd. Jednak jest już w tej cenie wyposażona i z dobrym silnikiem.

Jak rodzina ma ok 50tys, a nie ma 70 na Octavię np. to Ibiza St sądzę byłaby dobra.

Porównując do Fabii Combi..tam cena wychodzi 54tys z Climatroniciem, elektroniką i tempomatem (wyjdzie więcej w sumie pewnie jak się doda inne rzeczy). Pozostaje problem wyglądu- kwestia gustu, ale kurde Ibiza ST jednak chyba dla wszystkich wygląda lepiej? Dla mnie Fabia Combi jest obok Thalii i A2 najbrzydszym autem. :P

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów