Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Migiem o... Mercedes C63 AMG Performance Package

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cena faktycznie powala... Za ta kase bym wybral dobrze doposazone E500 4Matic.

Domyślnie

Sam pakiet AMG Performance kosztuje ok 32 tys zł. Bez pakietu zmieściłem się w 380 tys, a resztę wolałbym przeznaczyć na wyczynowe heble, koła.

Auto
    muscle car:P

Domyślnie

Text zagmatwany i "upstrzony" metafojrami i kwiecistymi zwrotami , ... aż ciężko się to czyta ...

Samo auto spoko - Małe Merce z dużymi silnikami to je to --> jak to ktoś wyżej napisał ... German Muscle Car
    [--> to ze względu na "amerykancką" pojemność motoru i jego brzmienie ...)] ...

Natomiast "germańskie" pozostają:

- design (który pozostawia wiele do życzenia-->
    *Nie jest tak źle jak w E-klassie, ale proporcje nadal zachwiane [np. te klamki "jadące razem z przetłoczeniem" po skosie w dół ?!? ;
    Coupe wygląda conieco lepiej ...)

- cena ( ... za taką kasę to powinien byc sprzedawany topowy SLS ) ...
    Amerykanckie Muscle wyglądają lepiej,
    *są znacznie mocniejsze (Camaro ZL1[580KM] ; nowy Shelby GT500[662KM] ! ) i szybsze (oba poniżej 4 sek. do setki),*
    a za cenę , nawet już nie SLS-a, tylko tego C63 AMG kupiłby oba wyżej wymienione Muscle ... *
    Ostatnio edytowane przez stanczyk ; 11-09-2012 o 14:42
    God bless America za Muscle Cars

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Ciężko to się czyta Twoje posty, które są nafaszerowane milionami bezsensownych znaków i wcięć.

Może jestem dziwny, ale ponad pół miliona za C-klasę to dla mnie przegięcie, nawet jeśli to AMG.
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Auto
    Astra GTC

Domyślnie

Teksty Kolegi Stańczyka są faktycznie są faktycznie dość " podziargane ", a przez to mało klarowne czasami, co w niczym zresztą nie umniejsza ich merytorycznej wartości ( prawo do własnych poglądów ). Teksty Kolegi Migasa zaś są przepełnione barokową ornamentyką frazeologiczną a la Waldemar Łysiak, co czasami nasuwa myśl o przewadze formy nad treścią i sprawia , że należy włączać sito analityki semantycznej w celu szybkiego dotarcia do meritum sprawy . Ot taki styl - to raczej eseje, a nie suchotechniczne oceny :: )).
    Nie wiem, dlaczego Kolego Sinus uważasz się za "dziwnego " - zdecydowana wiekszość z nas uważa pół banieczki za jakąś astronomię.
    Jesteś jak najbardziej normalny !!

Auto
    muscle car:P

Domyślnie

Ależ texsty Redaktore Migasa czyta się z wielką przyjemnoscią (wielu może mu pozazdroscic "lekkości pióra" ),
    natomiast rzeczywiscie zdarza mu się stosować przerost formy/makekingu nad trescią ...
    (...i nikt nie przeczy, że barokowa ornamentyka stosowana celnie ma swój sens ...)

A moje wtręty i wcięcia służą głównie wywołaniu dysputy / (czasem fermentu ... w celu wywołania dysputy [np. na temat designu --> "o gustach się dyskutuje" ]... )

Ja rozumiem, że tekst ma charakter "migiem o..." , ale często brakuje mi ważnych danych technicznych (np. jaki silnik jest w C63 AMG zastosowany (6,2L) ? i od razu krótkiej dywagacji autora dlaczego pozostawiono większy motor niż w E63AMG (5,5L-biturbo) skoro auto mniejsze i modę na downsizing mamy ?!? ),
    oraz czegoś co wszyscy lubią i co zawsze budzi emocje, czyli porównań z rywalami (... umieszczenia danego auta "w kontekście" ...)...
    Tutaj jest trochę o M3, ale przydałoby się może odniesienie do poprzednich C-AMG , czy Audi RS4/5, Lexusa IS-F (skoro jest M3), Cadillaca CTS-V (choćby na papierze) czy nawet nowej E-AMG (nawet jeżeli to większe auta) --> przecie autor, przygotowując "Migi ..", pojeździł różnymi wynalazkami) ... )

Wydaje mnie się, że formuła "Migiem o.." nie wylucza pogłębionej analizy,
    zatem jeżeli w texście brakuje mi takich elementów to potem na forum wciskam swoje 5 gr ...
    God bless America za Muscle Cars

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Może jestem dziwny, ale ponad pół miliona za C-klasę to dla mnie przegięcie, nawet jeśli to AMG.
    Za C63 AMG Black Series jak ktoś max doposaży to trzeba dać w granicach 670k
    Ostatnio edytowane przez genesis ; 11-09-2012 o 20:09
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Nawet więcej, szczególnie z pakietem "Track Pack"
    tyle że wszystkie C63 BS są już sprzedane-pozostaje rynek wtórny..

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

A mówią że kryzys jest ... '
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Auto
    -

Domyślnie

Świetne auto! Ja co prawda mam bez pakietu Performance ale też daje radę
    denerwujący jest jedynie mały bak przez co trzeba co chwila tankować ( rezerwa zapala się przy 1/4 ) mimo tego, że i tak pali mało ( średnia 14,5 z 3000 km).

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów