Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Możesz sobie jeździł gołą dupą po nieheblowanej desce

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

no dobra, znasz kogos, kto ma 1.2tsi lub 1.4tsi z przebiegiem powyzej 200tys km? ewentualnie inny maly downsizingowy silnik? bo naprzyklad 1.6EB z przebiegiem 50tys jest ciezko znalesc...

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Samurai Zobacz posta
    francuskie też niczego sobie poza paliwożernością.
    Silniki THP sprawiały dośc sporo kłopotów.

Cytat Zamieszczone przez Atlis Zobacz posta
    itookashi - a ty masz pewnie polo w highline, w skorze prawda? widziales wnetrze fiesty sport?
    Nie lubie skóry, wolę alcantarę. Nie widziałem wnętrza fiesty sport.

pozatym wnetrze polo ma daleko do mondeo
    Tylko i wyłącznie pod względem przestronności.

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

itookashi - no widzisz. az na zywo zobaczysz wnetrze fiesty sport, w alcantarze, to pogadamy. a co do mondeo vs polo, prosze cie nawet passat jest gorzej wykonczony niz mondeo.

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

Równie dobrze mógłbym zaproponować abyś obejrzał wnętrze Polo GTI...
    Nie rozśmieszaj mnie - zaletą wnętrza Mondeo jest duża przestronność, cała reszta to zwyczajnie wstyd dla Forda.

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

no dobra, znasz kogos, kto ma 1.2tsi lub 1.4tsi z przebiegiem powyzej 200tys km? ewentualnie inny maly downsizingowy silnik? bo naprzyklad 1.6EB z przebiegiem 50tys jest ciezko znalesc...
    Ja mam 49 tys już

ps. Atlis po co się wdajesz w jakieś wymiany z dań z itookashi niech sobie pisze co chce i zaklina rzeczywistość

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

tniutniapo - no wiem, ty masz 49tys, holek ma chyba 48tys... ale to jest nadal bardzo malutko.

Zbanowany
    Auto
    Mazda3 MPS

Domyślnie

Rozumiem, że co niektórzy tutaj są motoryzacyjnymi fetyszystami i podnieca ich to, że w jednym modelu jakość plastików jest lepsza o 1/5 od drugiego - może i Passat ma lepsze wykończenie, ale prowadzeniem nie dorównuje do Mondeo

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tniutnia Zobacz posta
    ps. Atlis po co się wdajesz w jakieś wymiany z dań z itookashi niech sobie pisze co chce i zaklina rzeczywistość
    Drogi kolego zaklinanie rzeczywistości to wmawianie sobie, że bazarowa kabina focusa góruje nad Mercedesem klasy C...

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Apo - passat nie ma lepsze wykonczenie i prowadzeniem tez nie dorownuje. dorownuje wygluszeniem przy wyzszych predkosciach i niektorymi elementami sterowania samochodem. czy to jest fetyszyzm? nie jezdzi sie na samochodzie, tylko w samochodzie - a wiec kazde auto badam organoleptycznie, bo nie mam ochote patrzec na brzydkie plastyki, pocic sie w szorstka tapicerke lub macac kierownice z gumy... cos w tym zlego?

itookashi - wnetrze nowego mercedesa klasy c jest fajnie spasowane, ale jest tak samo ciasne jak w focusie. akurat mam cklase sluzbowa (przesiadka po 7 latach i trzech generacjach passata).

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

tniutniapo - no wiem, ty masz 49tys, holek ma chyba 48tys... ale to jest nadal bardzo malutko.
    Tak wiem to malutko, ale dwóch Panów z tego forum mających vw z 2 letnimi przebiegami na poziomie około 35 tys porównują ich bez awaryjność z fiatem bravo którego jakiś ich znajomy kupił używanego z przebiegiem realny pewnie 150 tys i wyobraź sobie ten fiat się psuje a ich vw nie

----- Poprzedni post napisany o 12:34 -----

Cytat Zamieszczone przez itookashi Zobacz posta
    Drogi kolego zaklinanie rzeczywistości to wmawianie sobie, że bazarowa kabina focusa góruje nad Mercedesem klasy C...
    Nie wiem po co mi to piszesz, ja nigdy tek nie twierdziłem

----- Poprzedni post napisany o 12:35 -----

itookashi - wnetrze nowego mercedesa klasy c jest fajnie spasowane, ale jest tak samo ciasne jak w focusie. akurat mam cklase sluzbowa (przesiadka po 7 latach i trzech generacjach passata).
    Tu się Atlis z tobą nie zgodzę, w c klasie jest więcej miejsca i fotel mozna tak odsunąć że nogi wyprostuje a w ff3 nie - mam 196 cm wzrostu

Uprawnienia umieszczania postów