Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 28 z 40 PierwszyPierwszy ... 1213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 395

Wątek: Robert Kubica oficjalnie wraca do rajdów

Domyślnie

Świetna wiadomość, widać że Citroen zdaje sobie sprawę z tego jakim brylantem jest Robert i próbuje przekonać go do pozostania w teamie.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Pytanie tylko czy Citroen chce go na pełen cykl startów. Ciekaw jestem jak do tego podchodzi Kubica. Generalnie kilka rajdów musiałby jeszcze przejechać treningowo tzn. bez względu na wynik. Ale patrzą cna jego rozwój, odpowiednia ilość testów, odpowiednie opisy wystarcza by przejechał pełen cykl i zdobył więcej punktów niż np. Sordo w tym sezonie.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Domyślnie

To fakt. Mam wrażenie że Citroen zdecydowanie bardziej wolałby starty RK w WTCC uzupełniane okazjonalnymi występami w WRC, co akurat Robertowi chyba nie bardzo podchodzi. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Choć nie ukrywam, że najchętniej zobaczyłbym Kubicę w F1. Niestety to chyba nierealne...

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Rajd Hiszpanii, po 4-rech OS-ach Kubica zmierza po zwycięstwo (1 min przewagi w WRC 2) i regularnie ogrywa 3-ech zawodników w autach WRC.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Mamy mistrza świata !!!! Robert dojechał zgodnie z planem, na pierwszym miejscu w klasie i zdobył tytuł mistrza świata w kategorii WRC-2
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Maciek Baran już nie jest pilotem Roberta Kubicy.

Oto oświadczenie samego Macieja z facebooka:

Mijający sezon był niezwykle intensywny, mamy za sobą wiele miesięcy ciężkiej pracy której ukoronowaniem jest zdobyty przez nas tytuł. Postawione przed nami wyzwania wymagają jeszcze większej pracy i zaangażowania, jednak w tym roku, w moim życiu osobistym nastąpiły zmiany, które powodują, że nie mogę poświęcić się pracy w zespole, w takim wymiarze w jakim jest to konieczne. Z przykrością muszę ustąpić miejsca komuś innemu, kto będzie mógł oddać się temu zadaniu w 100%.
    Korzystając z okazji chciałem podziękować całemu zespołowi, wszystkim którzy byli zaangażowani w realizację tegorocznych celów, naszym partnerom: Grupie Lotos i Citroenowi, Grupie Azoty, a w szczególności chciałem podziękować Robertowi za piękny rajdowy sezon i tytuł Mistrzów Świata WRC2 - Maciek Baran
    W Rajdzie Wielkiej Brytanii pilotem Kubka będzie Michele Ferrara. Naturalnie tylko jednorazowo w zastępstwie.
    Jeśli Kubica zdecyduje się na starty w rajdach w przyszłym sezonie to włoskie media spekulują o kandydaturze Giovanniego Bernacchiniego, który obecnie jeździ z Nasserem Al-Attiyahem. Włoski pilot ma żonę Polkę i mieszka w Krakowie, więc teoretycznie nie powinien mieć problemów z wtrącenie do opisów polskich słów.

EDIT:

Jeszcze wypowiedź Kubicy odnośnie odejścia Maćka Barana:

- Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale Maciek powiedział mi, że na Rajdzie Hiszpanii chce skończyć. Nie chciałbym nikogo zmuszać do jazdy ze mną, więc poszukałem najlepszego rozwiązania na ostatni rajd sezonu. Michele nie jest bardziej doświadczony ode mnie, ale jest bardzo zmotywowany, by nasza załoga wypadła dobrze. Choć od dziecka mówię po włosku, zmiana języka nie będzie łatwa, zwłaszcza że w tym roku zrobiłem duże zmiany w swoim opisie. Musimy sobie z tym poradzić i współpracować tak dobrze, jak się da - mówi Kubica dla oficjalnej strony zespołu Citroena.
    EDIT2:

Colin Clark - znany rajdowy dziennikarz powiedział, że to będzie bardzo interesujący tydzień dla Kubicy. Twierdzi, że to najszybszy kierowca, jakiego widział w aucie rajdowym. W czasie testów był naprawdę szybki.

https://twitter.com/voiceofrally

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Cholera, rolka na 4. odcinku... na szczęście załodze nic się nie stało.

Ostatnio edytowane przez Selespeed ; 15-11-2013 o 13:28
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

znów... peszek. ja wciaz przy swoim zdaniu ze nie powinnien jezdzić
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Dziś tez parodia...

no nic .. z wczoraj wycinek z wypadkami Kubicy i Hirvonena:
    http://www.youtube.com/embed/ADby3900ltc

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez se7en Zobacz posta
    ja wciaz przy swoim zdaniu ze nie powinnien jezdzić
    Twoje zdanie ma tutaj niebagatelne znaczenie :>

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    Dziś tez parodia...
    Co rozumiesz pod pojęciem parodia?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów