Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 29 z 40 PierwszyPierwszy ... 13141516171819202122232425262728293031323334353637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 395

Wątek: Robert Kubica oficjalnie wraca do rajdów

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

"Parodia – odmiana parafrazy, która spełnia funkcję humorystyczną (rodzaj zabawy literackiej), bądź satyryczną (używana jako element polemiki)." - Wiki

a tak poważnie, po prostu śmiać się chce, że powtórka z wczoraj i nie śmieje się tu z Kubicy tylko z samej sytuacji. Szczerze mu kibicuje, ale czeka się na wyniki jak po skokach Małysza a tu ledwo z miejsca ruszył i dach;p

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Wczoraj popełnił błąd, ale też były trudne warunki. Dzisiaj z kolei nie mógł się porozumieć z pilotem. Uważam, że to taka specyfikacja rajdów i miał po prostu pecha. Szczęście, że im nic się nie stało. Nic to nie zmienia. Nadal Robert jest szybkim, utalentowanym kierowcą, który może jeszcze dużo osiągnąć. Uczy się i tak w bardzo szybkim tempie. Nie zawsze jednak wszystko przebiega gładko i idealnie. Mojego zdania o nim to nie zmienia. Podejrzewam, że szefostwa Citroena również. Mimo wszystko szkoda, że debiut w WRC okazał się nieudany. Na to się jednak złożyło też kilka sytuacji przed rajdem: odejście Barana i mało czasu na poznanie nowego samochodu.

„Uderzyliśmy w duży kamień. Doszło do nieporozumienia z notatkami. W miejscu, w którym powinienem był hamować, jechałem jeszcze pełnym gazem i kiedy zobaczyłem zakręt, było już za późno. Próbowałem się ratować, ale różnica prędkości była za duża. Mieliśmy coś w stylu zaćmienia w komunikacji.
    Ten rajd był dla mnie trudny, bo nie przejechałem wielu kilometrów i musiałem zmienić pilota. Nie było nam łatwo i nie mieliśmy tu szczęścia, ale to część tej gry. Wczoraj popełniłem błąd na błocie i ześlizgnęliśmy się z drogi, a dziś mieliśmy rodzaj zaćmienia w komunikacji. Szkoda, bo przyjechaliśmy tu zdobywać doświadczenie i dwa razy wylądowaliśmy w rowie”.
    https://lh5.googleusercontent.com/-S...1-no/3Kb61.jpg

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Przede wszystkim odejście Barana. Zmiana pilota na tak trudny rajd to jedno. Zmiana języka to drugie. Kwestia samochodu to chyba najmniejszy problem. Nie zapominajmy też, że Rajd GB to jest jedyny taki rajd z taka nawierzchnią. Doświadczenie w Rajdzie Polskim jako najbardziej błotnistym rajdzie Kubicy do tej pory to własciwie nic tu nie daje.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar SupeRRally
    Auto
    Peugeot Onyx

Domyślnie

A mnie wkurzają komentarze sugerujące że tylko Kubicy zdarza się wypaść z trasy, Loeb wypadł identycznie we Francji, Meeke dwa razy też jak zastępował Al Quassimiego, każdy kierowca rajdowy prędzej czy później zaliczy coś takiego, To Je Rally - jak mawiają czesi.
    thierry-neuville7 andreas-mikkelsen9 evgeny-novikov darya-klishina2

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Nie trzeba daleko szukac. Hirvonen
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Rajd zawalił Kubicy były pilot. Na zgranie z nowym zabrakło czasu.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Ciekaw jestem jak to się odbije na przyszłości. Nie chodzi mi tu o pozostanie w rajdach tylko o wybór następnego pilota. Szkoda, że MB nie współpracuje już z RK ale zwyczajnie nie wytrzymał tempa. W Polsce nie widzę godnego zastępcy, no może Szczepaniak, ale pytanie czy pasują z Robertem charakterologicznie. Może dobrym wyjściem będzie Bernacini, który jeździ z Naserem. Tylko pytanie, czy to w ogóle możliwe? Współpraca z Baranem tez nie była idealna, bo conajmniej jedna kraksa w ERC była jego zasługą (Za wolno przeczytał sekwencję zakrętów na Kanarach). Na Azorach to własciwie wszystko się rozjechało a i Robert nie miał doświadczenia w jeżdzie na opis.
    Ciekaw jestem czy Robert podpisze kontrakt z Cytryną czy z M Sportem i czy na pełny czy niepełny cykl. Myślę, że ideałem byłoby jednak przeniesienie się do M Sportu w miejsce Neuvilla.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

A ja chciałbym żeby Robert wrócił na tor. DTM to seria dla niego, no i pilot zbędny.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Wywiad z Robertem, rozmowa m.in. o planach na przyszły sezon:

http://sport.tvp.pl/13064076/kubica-...-hobbistycznie

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Robert Kubica z Jakubem Gerberem wystartują w rajdzie Ronde Citta dei Mille samochodem Peugeot 207 S2000. Rajd ma charakter lokalny a odbywać się będzie w najbliższą sobotę i niedzielę.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów