Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 40 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 395

Wątek: Robert Kubica oficjalnie wraca do rajdów

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Bardziej czyli 55%? 90% a może 80? Jak ja kocham takie fachowe wypowiedzi wszystkowiedzących fachowców.
    Obruszył się "ekspert". Po prostu stara prawda i ma to znaczenie w mniejszym albo większym stopniu, ale zawsze niezależnie od rajdu.

Ten wywiad z Kubicą to jest dobry aby się pośmiać bo na głupie pytania dziennikarza odpowiadał niezbyt wylewnie. Powiedziałbym bardzo ogólnikowo.

Ryjas Kubica też jedzie cały czas na 100%, a inni kierowcy nie próbują go dogonić. ??:
    Przecież cały czas nie jest takie samo tempo. Nikt też nie powiedział, że w tym rajdzie jeżdżą same słabeusze. Widzę, że za wszelką cenę próbuje robić z Kubicy nadkierowce, ale przecież same umiejętności nie wystarczą i w 207 S2000 nie robiłby takiej przewagi.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Hehe....jak na Kubice to wywiad jest dosyć wylewny, owszem, można się pośmiać, bo zbija się z "ekspertów" ale też dużo mówi jak Robert jedzie - i na pewno nie jedzie na 100%. Wystarczy posłuchać, co mówi.
    Nie byłby wylewny gdyby tam był np . "dziennikarz" TVN-u

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

8. OS taki sam jak pierwszy wczoraj i Kubica pojechał o 3 sekundy szybciej z czasem 5min. 6s. Cedric nieźle, 23s wolniejszy.

Taki krótki OT. Justyna Kowalczyk zawiodła na całej linii. 27.miejsce.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Tempo rajdu zawsze dyktuje najszybszy kierowca. Niezależnie od auta. Jeżeli ma przewagę, jedzie wolniej, by nie ryzykować. Jeśli chce wypracować przewagę jedzie na 100 procent. Jeżeli ktoś jedzie 1 s. gorzej na kilometrze znaczy, ze nie dotrzymuje tempa. Kubica tym razem ma 18 sek przewagi J.Maurinem w Fieście WRC. Nad Robertem Cedriciem ma już 4 minuty w generalce.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Wyniki 8. OS-u....

http://bi.gazeta.pl/im/7d/1d/c5/z12918141AA.jpg

...i klasyfikacja generalna:

http://bi.gazeta.pl/im/7e/1d/c5/z12918142AA.jpg

Po prostu miazga. 4 minuty przewagi.
    Może faktycznie to nadkierowca.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Nie wiem, czy pamiętacie, ale Kubica jako młodzik, okazyjnie biorąc udziały w Rajdach Polski łoił Hołowczyca.

tak mały OT.
    Może by ktoś zmienił nazwę wątku?, bo widzę, że są problemy z odróżnieniem wyścigów i rajdów
    Kowalczyk w tym roku wyniki testów ma rewelacyjne. Nie martw się, ona zawsze słabo zaczyna. Pomnisz moje słowa. Pamiętaj też, że Bjoergen nie będzie startowała w 8 wyścigach pucharu.
    Zacytuję rewelacyjny komentarz człowieka, który wie, o czym pisze:
    "Proszę zapamiętać te słowa, które piszę, bowiem w marcu okażą się prorocze. Byłbym zmartwiony, gdyby Justyna Kowalczyk zajęła dzisiaj miejsce w pierwszej, czy drugiej dziesiątce. 27 lokata wskazuje, że sezon zapowiada się bardzo interesująco w wykonaniu naszej zawodniczki. To miejsce mówi, że bardzo, ale to bardzo cholernie ciężko przepracowała przygotowania do sezonu. Myślę, nie, wiem, że celuje w Puchar Świata, Tuor de Sky i Mistrzostwa Świata i da popalić tej Marit Bjoergen"

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pitter Zobacz posta
    Nie wiem, czy pamiętacie, ale Kubica jako młodzik, okazyjnie biorąc udziały w Rajdach Polski łoił Hołowczyca.

(...)

Które to były rajdy?
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Które to jeszcze starty poza Subaru Poland Rally gdzie jechał jako zerówka?
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Auto
    służbowe

Domyślnie

Bawimy się w konwencję: ty pytasz a ja dostarczam dowody?
    Jakie to ma znaczenie, że jechał jako zerówka?
    Sam fakt, że koleś bez doświadczenia radowego jest szybszy od kierowcy rajdowego powinien dać do myślenia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów