Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 395

Wątek: Robert Kubica oficjalnie wraca do rajdów

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Bardziej wierzę dyrektorowi technicznemu Citroena niż jakiemuś Erykowi. On właśnie powiedział w wywiadzie o ręcznym. Zdjęcia tego elementu nie widziałem więc pewności nie mam. Coś musieli zrobić bo przecież nie robiłby wszystkiego w aucie lewą ręką.

No dobra korzen niech ci będzie z tym 307. Bezsensu taka jałowa dyskusja. Tymbardziej, że Loix już nie startuje. Jak widać byłeś na południu Francji i wiesz lepiej.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Chłopaki ale po co jest ta dyskusja o samochodach? WRC, nie WRC Robert pojechał bezbłędnie. Loix wypadł z trasy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Bardziej wierzę dyrektorowi technicznemu Citroena niż jakiemuś Erykowi. On właśnie powiedział w wywiadzie o ręcznym. Zdjęcia tego elementu nie widziałem więc pewności nie mam. Coś musieli zrobić bo przecież nie robiłby wszystkiego w aucie lewą ręką.
    Zrobili, przełożyli lopatke do zmiany biegów na lewa stronę, tu masz wypowiedz Marka Nawareckiego: http://motoryzacja.interia.pl/hity_d...kubicy,1867001
    No chyba że teraz Nawarecki będzie za mało wiarygodny (inżynier samochodu Loeba )

Tymbardziej, że Loix już nie startuje
    Jeśli już, to nie jedzie

Jak widać byłeś na południu Francji i wiesz lepiej.
    Byłem, i to wielokrotnie nawet na du Var kiedyś byłem i własnie z tego powodu uważam że na tak trudnych, wolnych, technicznych oesach różnica miedzy tymi samochodami, w dobrych rękach, będzie mała.

Wygrzebałem jeszcze jedna ciekawostkę, w 2011 Latvala Fiesta WRC `11 pokonał odcinek La Mole w 5.18,5s, w tym roku Kubica w ramach "rechabilitacji" ten sam odcinek przejechał w 5.09,3s, to tak dla tych którzy uważają że nowsze samochody zawsze musza być szybsze....

Cytat Zamieszczone przez Pitter
    heh...jakieś Polskie pseudo dziennikarzyny (nie piszę o TVP) niepałające sympatią do Kubicy, robią z niego kalekę, szkoda sobie tym głowę zawracać.
    Mełgwa jest akurat z TVP i uważam że zna się super na tym co robi, poza tym jest w dobrych kontaktach z RK. Tak więc radzę się zastanowić i czytać ze zrozumieniem.
    Ostatnio edytowane przez korzen ; 24-11-2012 o 20:34

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pitter Zobacz posta
    Ford zapewne też będzie chętny.
    Ford się wycofał z rajdów...

Auto
    Mercedes ML 320CDI

Domyślnie

No to M-Sport, albo Volkswagen.

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    ja bym chętnie przeczytał książkę takiego Roberta czy Justyny skąd biorą tyle motywacji aby być coraz lepszym.. czytając miałbym złudzenie, że trochę się od nich nauczę poźniej oczywiśćie przypomniałbym sobie, że się trzeba taki po prostu urodzić i wystarczy robić, co się lubi.

http://www.youtube.com/watch?v=8EpYlrg9UXQ

Wielu ludzi, którzy odniosło i odnoszą sukcesy, to ludzie, którzy po prostu robią, to co kochają i lubią, a to dla nich już nie jest pracą, a zwykłą przyjemnością.
    Widać, to po wielu naszych studentach, którzy spodziewają się gór pieniędzy po studiach, których nie rozumieją, nie lubią, a idą tam dla pieniądza, którego zdecydowana większość z nich nie zazna. Najważniejsze w życiu, to mieć swoją pasję i rozwijać ją.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Kubica na drugim odcinku specjalnym w niedziele wypadl z trasy, auto sie zapalilo po uderzeniu w drzewo.
    Pierwszy odcinek specjalny RK wygral z przewaga 14 sek.
    onet twierdzi ze to blad pilota (czyzby trzeba bylo na kogos zwalic?).

oficjalna strona rajdu z wynikami potwierdza wypadniecie RK.

Szkoda...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    onet twierdzi ze to blad pilota (czyzby trzeba bylo na kogos zwalic?)..
    Odrazu na kogoś zwalić. Nie jeden serwis podaje takie informacje i istnieje taka możliwość.

Wielka, wielka, wielka szkoda. Ostatni rajd w tym sezonie, spora przewaga 5 min 13s bo wygrał jeszcze dzisiaj jeden OS. Ehh.....

EDYTA:

Specjalnie spojrzałem na popularne portale pod newsem o tym wypadku i ...... wszyscy ładnie atakują Kubicę wyzywając go od idiotów, typowego polaczka itd. Jak jechał dobrze to większość chwaliła jakiego mamy dobrego kierowce. Co za ludzie żyją w tym kraju. Chociaż przeważnie to pewnie wypowiadają się dzieci, a przynajmniej mam taką nadzieje.

EDYTA2:

Ciekawe jakie ma teraz plany. Podobno ma je ujawnić jeszcze przed świętami. Myślę, że i tak zrobił na tyle dobre wrażenie, że na brak propozycji nie powinien narzekać.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Jako uzupełnienie news pt. Kubica w Rallye du Var - Świetny początek, koniec w płomieniach

kliknij, aby powiększyć

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

No cóz. Szkoda auta trochę. Dobrze ze nic się nie stało załodze. Generalnie trochę sie obawiałem ze nie dojedzie, bo jechał coraz szybciej i nie odpuszczał. Ale cenie taką postawę. Robert jak sam powiedział, nie przyjechał po to żeby się wozić po oesach.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów