Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 40 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 395

Wątek: Robert Kubica oficjalnie wraca do rajdów

Domyślnie

Trzeba było czekać aż do dzwonu żeby pojawił sie jakikolwiek news o występie Kubicy w Var?

Auto
    służbowe

Domyślnie

"Kubica nie odpuścił choć trochę, by spokojnie ukończyć rajd" może byście poprawili tą bzdurę?
    Z wczorajszych wywiadów jasno wynika, że nie zamierzali cisnąć a tylko utrzymać przewagę, co 2-giego dnia realizowali.
    Więc niedorzeczne jest sądzić, że 3 dnia, przy takiej przewadze Kubica cisnął bez opamiętania, żeby wypaść z trasy.
    To był błąd opisu pilota, a nie błąd Kubicy. Info z TVP od dziennikarza, który jest na miejscu, więc informacja wiarygodna.

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Ford się wycofał z rajdów...
    Tak wiem, ale taki kierowca to dobry pretekst, by powrócić, tym bardziej, że Rober testował już Forda.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Brzoza cała?
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jednak nawet najlepsi popełniają błędy . (...) Kubica nie odpuścił choć trochę, by spokojnie ukończyć rajd.
    Bardzo bym prosił aby autor newsa niech nie bawi się w jasnowidza. Niech tylko przytacza fakty. :neutral:
    Prawie wszędzie czytam, że to był błąd pilota. Kierowca nie ma czasu weryfikować czy faktycznie zakręt jest w lewo, czy w prawo przy prędkościach jakie rozwija więc musi ufać bezgranicznie pilotowi, ale jak widać nawet im się zdarzają pomyłki. Szkoda, że to kosztowało samochód i niewiele brakowało aby nie wyszli z tego cało.
    Nie wiem też dlaczego miałby odpuścić, to jest rajd, a nie weekendowa przejażdżka. Przewaga jest spora, ale zawsze może być większa. Na pewno poprawianie czasów też było celem Kubicy.

----- Poprzedni post napisany o 14:07 -----

Kubica potwierdził błąd pilota:

"Emanuele wprowadził mnie w błąd, stąd ten wypadek. Jestem trochę zły na niego, bo zwycięstwo było blisko. Najważniejsze jednak, że nic się nie stało. Swoją przyszłość chyba jednak widzę na torze, ale decyzja zostanie podjęta pod koniec roku. Mogę tylko powiedzie, że priorytetem jest Formuła 1. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom."

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pitter Zobacz posta
    Info z TVP od dziennikarza, który jest na miejscu, więc informacja wiarygodna.
    Kilka postów wyżej, o tym samym dziennikarzu napisałeś tak:

heh...jakieś Polskie pseudo dziennikarzyny (nie piszę o TVP) niepałające sympatią do Kubicy, robią z niego kalekę, szkoda sobie tym głowę zawracać.
    To jak to w końcu jest z tymi dziennikarzami?

Auto
    służbowe

Domyślnie

W nawiasie masz wyraźnie napisane "(nie piszę o TVP)", akurat dziennikarz z TVP jest solidny, to zresztą on prostował informację o niby guziku do hamowania, którą rozprzestrzenili nędzne polskie "eksperty" dziennikarzyny.
    Na pewno źródłem rzetelnej informacji o Kubicy jest Mikołaj Sokół (sokolimokiem) i Cezary Gutowski.

Domyślnie

Przeczytaj "wyraźnie" kilka postów wyżej....

Auto
    służbowe

Domyślnie

To nie o tym samy dziennikarzu, czy to jasno nie wynika z tekstu?
    Skrót myślowy: Ty podałeś info o p. Eryku z TVP, który prostował na swoim info o jakimś guziku, a mi chodziło nie o niego, tylko o te kreatury co takie głupoty wymyślają i szkoda sobie nimi 4litery zawracać

Domyślnie

Na pewno źródłem rzetelnej informacji o Kubicy jest Mikołaj Sokół (sokolimokiem) i Cezary Gutowski.
    Tylko tak się składa, że żaden z nich nie jest z TVP.
    dobra, koniec bo się OT robi...

Auto
    służbowe

Domyślnie

A czy napisałem gdzieś, że oni są z TVP? Grzecznie się pytam

jakby ktoś był zainteresowany, Kubica opowiada dokładnie dlaczego zakończył jak zakończył:
    http://sport.tvp.pl/moto/wideo/kubic...atunek/9225577

a w newsie wciąż głupota ("...Kubica nie odpuścił choć trochę, by spokojnie ukończyć rajd..." wisi, full profesjonalizm słowem.
    Ostatnio edytowane przez Pitter ; 27-11-2012 o 00:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów