Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak grochem o ścianę...

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie Jak grochem o ścianę...

nie rozumię czego sie dziwicie, stylistyka nudna jak przystało na 'samochód dla ludu" (inaczej plebsu) podobnie wnętrze nudne i prawdopodobnie tandetne plastiki (jak w poprzednikach) - w końcu znów 'auto dla ludu' wiec auto mnie niczym nie zaskoczyło, jest jakie musi byc.
    vw od swoich korzeni nie ucieknie i raczej dobrze ze nie próbuje uciekać. nie przestanę postrzegać tego auta jako auto dla biednych ludzi (w końcu takie cele od początku istnienia marki ma vw)
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez se7en Zobacz posta
    nie rozumię czego sie dziwicie, stylistyka nudna jak przystało na 'samochód dla ludu" (inaczej plebsu), vw od swoich korzeni nie ucieknie i raczej dobrze ze nie próbuje uciekać. nie przestanę postrzegać tego auta jako auto dla biednych ludzi (w końcu takie cele od początku istnienia marki ma vw)
    Za to Toyota jest stylistycznie wyrafinowaną marką dla patrycjatu

podobnie wnętrze nudne i prawdopodobnie tandetne plastiki (jak w poprzednikach)
    Szkoda, że użytkownicy Aurisa mogą tylko pomarzyć o takich "tandetnych" plastikach jak te, które są zastosowane w Golfie...

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

itookashi, nie odpisuj na te brednie, bo znowu zrobi się wielki offtop.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Auris ma o niebo lepsze plastiki niż te zastosowane w golfie.

baj de łaj, to nie są brednie, tylko najprawdziwsza prawda w ktore wierni fani vw nie chcą sie przyznać do rzeczywistości, ale to już nie mój problem.

wiedziałem ze zaraz się rzuca na mnie, przecież to taki wspaniały samochód, potomek fuhrera, ale wy to lubicie. choćby wyglądał nie wiadomo jak będziecie bronić aż do śmierci, bo to taki wspaniały słitaśny samochodzik... szkoda ze rzeczywistość potwierdza inaczej.
    FUCK FUEL ECONOMY

Auto
    mondeo '14, golf gti 35 dsg '12 byl passat 1.8 tsi '10

Domyślnie

nie rozumię czego sie dziwicie, stylistyka nudna jak przystało na 'samochód dla ludu" (inaczej plebsu) podobnie wnętrze nudne i prawdopodobnie tandetne plastiki (jak w poprzednikach) - w końcu znów 'auto dla ludu' wiec auto mnie niczym nie zaskoczyło, jest jakie musi byc.
    vw od swoich korzeni nie ucieknie i raczej dobrze ze nie próbuje uciekać. nie przestanę postrzegać tego auta jako auto dla biednych ludzi (w końcu takie cele od początku istnienia marki ma vw)
    no z tymi plastikami to pojechałeś, bo akurat nie trzeba być fanatykiem, żeby stwierdzić ich wysoką jakość, na pewno w czołówce i na pewno lepiej niż w Aurisie - żeby nie było, nie jestem fanbojem VW - mnie do VW przyciągnęły najpierw 1.8 tsi, a potem do Golfa DSG i uniwersalność auta o trochę większej mocy-w danym czasie nie widziałem konkurencji.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

nie pojechałem, siedziałem w wielu vw nowszych i starszych. i jak dla mnie one są bardzo słabe. a wielu innych autach niekoniecznie Toyoty, widziałem lepsze. stwierdzam wiec to co widzę i czuję. a ze ktoś ma inne zdanie, cóż jego sprawa
    FUCK FUEL ECONOMY

Awatar Peter74
    Auto
    VW GOLF

Domyślnie

Mistrzem dowcipu na sobotę zostaje mr. se7en. Gratulujemy.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

odezwali sie sami vw'eje dziękuje dzisiaj za poprawę humoru, ale nic nie zmieni mojego zdania, dopóty sie jakość nie poprawi (w co wątpię) i wygląd
    FUCK FUEL ECONOMY

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

jak nie lubie niemieckiej motoryzacji to trzeba przyznac, ze pan 7 sie zblaznil lekko Auris to ma poziom plastikow prawie jak w Leonie A 33 strony o Golfie to niezly wyczyn. Auto super nudne, ale mega poprawne i porzadne techniczne. Ale w koncu to auto dla ludu, wiec ma sie podobac jak najwiekszej rzeszy uzytkownikow, a nie indywidualistom tak jak jest np w przypadku linii DS. I jakby nie patrzec to kazdy europejski producent chcialby, zeby ich kompakt byl Golfem przynajmniej pod wzgledem sprzedazy

Domyślnie

nie rozumię czego sie dziwicie, stylistyka nudna jak przystało na 'samochód dla ludu" (inaczej plebsu) [...] nie przestanę postrzegać tego auta jako auto dla biednych ludzi (w końcu takie cele od początku istnienia marki ma vw)
    Posprzątaliśmy z tematu o Golfie VII ponad 200 postów o takim właśnie pieprzeniu bzdur, przekrzykiwaniu się zwolenników i przeciwników Golfa, a Ty zaczynasz kolejną zadymę od nowa. W prezencie czerwony karton.

Uprawnienia umieszczania postów