Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Mercedes CLS

Awatar Fester

Domyślnie

Gratki, gratki!!!!. Wspaniała robota!!!!No i wilekie dzięki za masę pieknych tapet.
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

Domyślnie

Witam serdecznie! Dzięki wielkie za zgłoszenia i typy do konkursu! Na frekwencję tym razem nie mogłem narzekać, gdyż dostałem aż 11 głosów. Najpierw chciałbym Wam pokazać, co "licytowaliście". Ekskluzywna sesja pochodzi od amerykańskiej firmy CEC Claus Ettensberger Corporation, która zajmuje się bardzo ekskluzywnym tuningiem. Może świadczyć o tym chociażby fakt, że firma współpracuje m.in. z AC Schitzerem, Novitec'iem, Oettingerem, TechArt'em oraz oczywiście z Brabusem. I oto właśnie poniższa galeria - czarny Brabus K8 oraz srebrny Brabus Rocket!!

BRABUS K8

BRABUS Rocket

Jak zauważyliście, rozdzielczości tych zdjęć to głównie 4064x2704. Przykro mi, że niektórych z Was rozczarowałem... :susp:

Oto lista zgłoszonych według kolejności nadsyłania:

DK WRC - 1920x1440
    Wielbłąd - 6416x4479
    Dominik999 - 1600x1200
    el_payaco - 1920x1440
    Fester - 1600x1200
    Aston Martin Lagonda - 1600x1200
    Mercedesw123 - 1920x1200
    gumiss - 2048x1536
    Pyjo 1920x1200
    renówa - 1154x864
    Fischer777 - 2048x1536
    AR 156 - 2576x1932

I to właśnie AR 156 był najbliżej!! To właśnie do Ciebie przyjacielu pojedzie jutro nagroda szczęścia, czyli oficjalny katalog Mercedesa CLS!!! Wielkie gratulacje dla wszystkich i dziękuję za świetną zabawę!!!

P.S. Jeśli się pojawi konieczność uwiarygodnienia wyników, służę spyshotami. Liczenie różnic było proste - obydwie liczby były dodawane (tj. np. 2576+1932=4508 i liczona różnica z większą rozdzielczością sesji tj. 4064+2704=6768.

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Znowu kawał solidnej i ciężkiej roboty. Jednak ja, poza zachwytem, wyrażę jednocześnie pewne ubolewanie, że koncentrujesz się na produktach ze Stuttgartu. Nie należę do zwolenników MB dlatego nie do końca cieszy mnie ta prezentacja. Sorry imienniku

Sam noszę się z zamiarem wykonania monografi pewnego modelu, jednak czasu na razie nie zbywa. Jak sam zrobię to przestanę narzekać
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Domyślnie

BABELEC powoli szykuje się następne mini-kompendium... Może trafię tym razem i w Twój gust! :susp:

P.S. Z tym Stuttgartem, to nawet się nie zastanawiałem... Ale Veyronik był przecież z innej beczki!!!

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    BABELEC powoli szykuje się następne mini-kompendium... Może trafię tym razem i w Twój gust! :susp: ...
    Mam nadzieję

...P.S. Z tym Stuttgartem, to nawet się nie zastanawiałem... Ale Veyronik był przecież z innej beczki!!!
    Vayron owszem (choć też za nim nie przepadam) ale w drodze jest SLR + opublikowany właśnie mini CLS.

Domyślnie

To mam propozycję - napisz mi na PW listę aut, które chciałbyś zobaczyć w takim kompendium (może po SLRku pomyślimy), a ja postaram się mile Cię zaskoczyć! Okejos?

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Dzięki ale bez przesady. Nie przymuję postawy roszczeniowej. Jak już zaznaczyłem, doceniam wkład Twój w przygotowanie prezentacji, a że nie do końca mi ona odpowiada, to już mój problem

BTW: spójrz w sygnaturkę :susp:

Auto
    *

Domyślnie

Dominik999 - 1600x1200
    Fester - 1600x1200
    Aston Martin Lagonda - 1600x1200
    Chyba mamy podobne fale mózgowe, hehe.

Gratuluje AR.

Przykleiłem.
    konto zamknięte

Domyślnie

Dzięki wielkie AML za podklejenie!

P.S. Umówiliście się wszyscy, czy co? Trzeba było strzelać jak Wielbłąd, to może lepiej byłoby!!

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Wielbłąd - 6416x4479
    buhahahahah, niezle

DK WRC - 1920x1440
    el_payaco - 1920x1440
    No jak widac i my sie zmowilismy

(sorry za jezyk ale znow cos z klawiatura)

Uprawnienia umieszczania postów