Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Alufelgi Hijoin - ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie.

Auto
    Toyota Corolla

Domyślnie Alufelgi Hijoin - ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie.

Bry!

Na wstępie witam i od razu zaznaczam, że w szukajce patrzyłem, ale nic nie znalazło (lub coś źle zrobiłem?)

Pytanie w sumie, jak w temacie Słyszał ktoś coś o tych felgach? Ceny są dosyć niskie, a i niektóre modele naprawdę ciekawie wyglądają. Z tego, co wyczytałem to te alusy są montowane jako pierwsze wyposażenie do Toyot, Audi, Leksusów i Mercedesów - czyli całkiem nieźle. Jednak nie chciałbym kupować w ciemno, stąd pytanie czy ktoś miał z nimi do czynienia i może się o nich wypowiedzieć?

dzięki i pozdrawiam

Domyślnie

Pierwszy montaż może na Azję, ale na pewno nie na Europę. Generalnie chińskie felgi krytykowane są za "miękkie" aluminium, przez co są mniej wytrzymałe i bardziej podatne na nasze dziury. Kuszą atrakcyjnymi cenami i ciekawymi wzorami (większość z nich to kopie znanych producentów, jak choćby OZ czy BBS), ale ja osobiście nie zakładałbym takich alufelg. Wolę dołożyć do markowych obręczy (włoskich czy niemieckich) i mieć święty spokój.

Co do opinii - coś słabo szukałeś na google, wystarczy wpisać "Hijoin" i wyskakuje dużo stron (m.in. forum Mazdy i Hondy z opiniami).

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Jak już szukasz czegoś taniego to tak jak DJ pisze; Ronal, Dotz, Dezent.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    Toyota Corolla

Domyślnie

Sorka za tak późną odpowiedź. Odnosząc się do szukajki miałem na myśli tutaj na forum i nic nie znalazłem

W googlach oczywiście patrzyłem, ale powstae wątki są dosyć leciwe, stąd temat na forum. Niemniej dzięki za odpowiedzi, nadal strasznie kuszą mnie te felgi, bo część modeli naprawdę fajnie wygląda.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    Audi

Domyślnie

Tylko tego nie kupujcie. Chińskie. Lakier odpada po tygodniu. Polecam Ronal, Dotz, Dezent.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów