Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 221

Wątek: Dyskusja 'na poziomie'

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez itookashi Zobacz posta
    Poza auto kupuje się do jazdy na co dzień w każdych warunkach pogodowych, a nie na tor.
    Przekonaj do tego wszystkich wlascicieli BMW bo pewnie z GOLFEM FORMOLSZYN tez nie maja szans arcycesarzu sztuki perswazji

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Ile warte jest Megne RS najlepiej było widać kilka lat temu. Polska policja zakupiła trochę egzemplarzy tego modelu - miał być nieoznakowanym ścigantem. "Najlepsze" się zaczęło jak te samochody przy gorszych warunkach atmosferycznych zaczęły tracić przyczepność i hurtowo wypadać z dróg Ten samochód nie nadaje się do codziennego użytkowania, został stworzony tylko i wyłącznie pod kątem suchutkiego i równego jak stół toru. A ta wersja RS 265 Trophy? Nie rozśmieszaj mnie Kolego. Specjalnie przygotowana,odchudzona, na specjalnym ogumieniu i do tego daje się kontrolować jedynie przy idealnie suchej nawierzchni. Golf R to nie auto od święta tylko mające zapewniać pewność prowadzenia, bezpieczeństwo i komfort na co dzień- czy to lato czy zima.

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    I tak Moja laguna gra lepiej niż golf z Dynaudio. Masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia ??
    Mam. To, że sam jesteś tym co zarzucasz innym - śmiesznym fanatykiem marki samochodu jaki użytkujesz.
    Ostatnio edytowane przez itookashi ; 14-09-2012 o 00:39

Awatar maxior
    Auto

Domyślnie

Moze oddzielmy fanatyzm od bronnienia zalet danego auta, bo to nie chlopaki wrzucaja wykresy ile VW ma marek pod soba, jak znakomicie kresli auta, jak miazdzy innych zyskami i ile aut rocznie sprzedaje...

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

został stworzony tylko i wyłącznie pod kontem suchutkiego i równego jak stół toru.
    Zawsze to lepiej niż przeczenie zasadom ortografii... Zamiast siedzieć na forum lepiej poczytaj słownik...
    Weź się już człowieku nie pogrążaj.

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maxior Zobacz posta
    nie chlopaki wrzucaja wykresy ile VW ma marek pod soba, jak znakomicie kresli auta, jak miazdzy innych zyskami i ile aut rocznie sprzedaje...
    Nie wrzucają tylko dlatego, ponieważ nie mają się czym pochwalić. Mają pisać, że np. sprzedaż PSA spadła o 20%, wartość firmy zmniejszyła się o 3/4 i trzeba zamykać fabryki??? Grupa VW w tym samym czasie święci triumfy i dlaczego o tym nie pisać, co w tym obraźliwego?
    A Golf dominuje w swojej klasie od lat - taka jest prawda. W ciągu ostatnich 29 lat VW Golf był 25 razy nr 1 w rocznych podsumowaniach na liście najchętniej kupowanych aut w Europie - po prostu góruje nad resztą świata kompaktów.

Awatar maxior
    Auto

Domyślnie

Itokashi wiem, to boli - nie kazdy chce miec golfa, sam w to nie wierze, ale tak jest.
    Ostatnio edytowane przez maxior ; 14-09-2012 o 01:10

Awatar Rabbit72
    Auto
    A5 SB

Domyślnie

Wiecie co jak lubię Golfa to pan Itookashi powoduje małe "zniesmaczenie" do tego samochodu, zaraz wyjdzie na to że Dynaudio w VW gra lepiej od B&O,Marka Levinsona czy świetnie "strojonych" sprzętów przez ludzi znających się na "Car-Audio".
    No ludzie można coś lubić ale czasami trzeba mieć też dystans do świata czego widzę kolega Ito nie posiada

Auto
    Trzy diamenty

Domyślnie

Chwalić się wynikami finansowymi nie swojej firmy!!!!
    Koło ptaka mi lata czy PSA albo Fiat ma 20% zysku czy straty. Tak samo jak wyniki finansowe Samsunga bo mam ich monitor czy Nokii bo mam ich telefon.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Z jednym można się zgodzić VW Golf R został stworzony do codziennej jazdy. Megane RS do niecodziennej. Co to oznacza pozostawię inteligentnym forumowiczom

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

No i wyszlo na to, ze ten megahiper cudowny golf jednak w czyms komus ustepuje kolejna(?) rysa??

Uprawnienia umieszczania postów