Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 221

Wątek: Dyskusja 'na poziomie'

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Posiadacze golfa mają w mniemaniu to że uważają sie za bogów świata. Szczególnie ci z golfa. Sami siebie ośmieszacie i potem macie wielkie pretensje że sie o was mówi w takim a nie innym znaczeniu i w taki a nie inny sposób. Robicie swoimi postami i niektórymi zachowaniami wioche nie tylko dla siebie ale i dla marki, potem wynikają z tego takie hocki klocki. A do Golfa to można jedynie co porównać Giuliette która jako tako jest od 2010 roku na rynku a nie Bravo które jest już leciwe, chociaż w swojej klasie jest bardzo dobrym samochodem za nie duże pieniądze, nie każdego stać a nawet jak go stac nie musi kupowac golfa lub innego niemieckiego uberwagena. Nie sprowadzajcie wszystkiego pod jeden szyld. Dodatkowo ocenianie kogoś po tym czym jeździ jest dla mnie idiotyzmem. Dodatkowo większość ludzi którzy jeżdżą czymś z koncernu VW wyśmiewa ludzi w samochodach włoskich i francuskich, to są kompleksy ludzie, które wy w waszym mniemaniu leczycie marką i samochodem, znam paru ludzi którzy mają VW i jedno co słysze to to że kupiłem g**no nie samochód bo to Renault. A znam też parę osób które jeżdżą np, Mercedesami lub japońskimi markami, i nie słysze od nich takich głupot na temat włoszczyzny i francuskich samochodów, oni po prostu nie leczą swoich kompleksów samochodami. Tyle w temacie.

I to są moje prywatne spostrzeżenia, a nie wymysły.

P.S Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

Do kolegi niżej, z Onetu korzystam tylko jak sprawdzam pocztę. I nie twierdze że Ty akurat masz takie podejście, tylko mówię na swoim przykładzie co widziałem i słyszałem od ludzi którzy użytkują markę VW.

Awatar Peter74
    Auto
    VW GOLF

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Posiadacze golfa mają w mniemaniu to że uważają sie za bogów świata. Szczególnie ci z golfa. Sami siebie ośmieszacie i potem macie wielkie pretensje że sie o was mówi w takim a nie innym znaczeniu i w taki a nie inny sposób. Robicie swoimi postami i niektórymi zachowaniami wioche nie tylko dla siebie ale i dla marki, potem wynikają z tego takie hocki klocki. A do Golfa to można jedynie co porównać Giuliette która jako tako jest od 2010 roku na rynku a nie Bravo które jest już leciwe, chociaż w swojej klasie jest bardzo dobrym samochodem za nie duże pieniądze, nie każdego stać a nawet jak go stac nie musi kupowac golfa lub innego niemieckiego uberwagena. Nie sprowadzajcie wszystkiego pod jeden szyld.

P.S Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.
    Giulietta akurat bardzo mi się podoba ale nie bardzo rozumiem w jaki sposób się ośmieszam. Możesz jaśniej? Czy tak wszedłeś ponarzekać na wieśwagena bo onet Ci padł?

Zbanowany
    Auto
    Mazda3 MPS

Domyślnie

Z nowości to jest ciężko i tutaj ubolewam, ale chociażby poprzedni/jeszcze aktualny Golf, Giulietta, Astra GTC, Rapid chociaż Skody nie lubię, cee'd czy Citroen C4 i Volvo V40. Chociaż w przypadku kilku modeli które wymieniłem reszta nadwozia już mniej zachwyca, no ale było pytanie o przodu

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

hondacbr11, przecież to jest zwykłe auto dla ludu. Po prostu kompakt. Jest to po prostu dobre auto jako całość. Ale sorry, jak ktoś twierdzi że fiat bravo jest lepszym autem-stylistycznie może i ciekawszym- to naprawdę chce się śmiać.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Czy teraz wszyscy, którym nie spodobała się nowa odsłona Golfa będą na tym forum atakowani przez fanbojów tego pojazdu czy tylko właściciele Bravo? Po co te auto w ogóle zostało wywołane do tablicy w tym wątku? Po to by rozżaleni i rozczarowani fajboje mogli trochę pohejtować? Jesteście idealnym przykładem stereotypowego posiadacza Golfa.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ty sie śmiejesz z tego że Bravo jest brzydsze, a ja z tego że Golf jest nudny, jesteśmy kwita, o gustach się nie dyskutuję. Jednemu sie podoba żona innemu teściowa.

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

Czytaj ze zrozumieniem.
    Ostatnio edytowane przez michal8937 ; 05-09-2012 o 09:38

Awatar Peter74
    Auto
    VW GOLF

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez michal_gl Zobacz posta
    Czy teraz wszyscy, którym nie spodobała się nowa odsłona Golfa będą na tym forum atakowani przez fanbojów tego pojazdu czy tylko właściciele Bravo? Po co te auto w ogóle zostało wywołane do tablicy w tym wątku? Po to by rozżaleni i rozczarowani fajboje mogli trochę pohejtować? Jesteście idealnym przykładem stereotypowego posiadacza Golfa.
    Właściciele wszystkich marek, którzy zachowują się jak Ty, zamiast rzeczowo opowiedzieć co Ci się podoba a co nie, bez uprzedzeń i niepotrzebnych prostackich odzywek. Mnie np. kompletnie nie interesują telefony samsunga, dlatego też nie pcham się na ich fora, nie interesuje mnie fiat więc nie udzielam się w tematach tej marki dotyczących a już na pewno nie miałbym za cel wchodzić w temat o fiacie by narobić smrodu jak Ty. Jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz pisz, postaram się wyjaśnić.

A najlepiej to przypomnij sobie co napisałeś o godz. 20:39 i czy to jest normalne zachowanie i rzeczowa dyskusja.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Kolego myślałem, że jednak poszedłeś się przewietrzyć, niestety nie. To nie jest forum jednej marki (VW) a forum motoryzacyjne. Wielokrotnie użytkownicy wyrażali swoje zarówno negatywne jak i pozytywne opinie o autach wszelakiej marki, tych bardzo drogich jak i tanich. Golf nie jest tu jakąś świętą krową, widocznie bierzesz moją opinię za bardzo personalnie, ale to jest Twój a nie mój problem. Jak chcesz poczytać same pochwały to idź na forum poświęcone wyłącznie VW.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Noooo ile mnie ominelo
    ciekawe odwrocenie kota ogonem - proba znalezienia czegos nudniejszego z wygladu niz golf

Dwie kwestie:
    - bravo sie juz mocno opatrzylo a w momencie debiutu raczej sie wyroznialo designem na plus
    - golf debiutuje i nawet wlasciciele i fanatycy golfa go za wyglad krytykyja

A poza tymto kazdy ma prawo komentowac na tym forum kazde auto - to nie forum golfa czy fiata a forum majace imo polegac na wymianie zdan o wszystkicha autach.

Uprawnienia umieszczania postów