Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nie karmić trolla

Domyślnie Nie karmić trolla

Cytat Zamieszczone przez itookashi Zobacz posta
    To, że tak postępują Ford czy KIA nie świadczy, że inne marki robią to samo. Audi/VW jakoś nie zżynają z innych tylko wypracowały swój charakterystyczny elegancko-minimalistyczny styl.
    Przepraszam, że nakarmię trola ale nie mogę już czytać tych głupot.
    Powiem tak spędziłem kilka lat w Australi w Sydney oraz w Melbourne.Zawsze uważałem, że Audi,VW to firmy które naprawdę coś znaczą w Europie do momentu wyjazdu na Antypody.
    Niemieckie auta są tam traktowane jako zło konieczne i wyglądają na tamtejszych drogach wręcz śmiesznie.Stylistyka aut z pod znaku Audi i grupy VW to jedno wielkie nieporozumienie.Ani to ładne ani BEZAWARYJNE..Dlatego ze Skody Octavii przesiadłem się do Hyundaia IX20.I co ? I efekt jest taki ,że przejechałem 10tys km. bez żadnych problemów.A VW Golf 6 mojej Żony przy przebiegu 3800km miał wymieniony niby bezobsługowy łańcuch rozrządu wraz z wadliwym napinaczem, przy pierwszych przymrozkach silnik 1.4 TSI odmówił posłuszeństwa i trzeba było wzywać Asistance w celu odholowania do serwisu.Diagnoza wadliwe działanie wtryskiwacza.Obecnie występują problemy ze skrzynią DSG 7.Serwis rozkłada ręce.
    Stylistyka Kii moim zdaniem rozwala nowego Golfa 7 na łopatki.A jak to piszesz styl elegancko-minimalistyczny jest dobry dla niemieckiego dziadka w kapeluszu.
    Zresztą twoje posty to jedna wielka manipulacja służąca tylko i wyłącznie na prowokowaniu innych forumowiczów.
    Nie ze mną te numery Bruner.Przestań ściemniać i zejdz na ziemię

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Audi to jest naprawdę wzór do naśladowania. VW z resztą też. Tak samo myslą włodarze koncernu i dlatego każą kopiować samych siebie. Wszystkie modele Q wyglądają jak jeden model w różnej skali, jednoczesnie Q3 poprzez gorsze proporcje wygląda jak model gorszego producenta. A1 stanowi jakiś ewenement, bo mimo że ma podobne detal ejakoś sie wyróżnia ale A3 nie rózni się od poprzednika prawie w ogóle, a ten przeciez był starym modelem. A4,A5,A6,A7,A8 wyglądają tak podobnie że często trudno je odróżnić. O VW nie trzeba wspominac bo Polo, Golf czy Passat jak jeden mąż mają praktycznie ten sam ryjek.
    KIA ma kazdy model inny, a jednak czuć że to ta sama marka. Są czasem mniejsze lub większe wtopy, ale trzeba oddać, że każdy model jest ciekawy.

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Powiem tak spędziłem kilka lat w Australi w Sydney oraz w Melbourne.Zawsze uważałem, że Audi,VW to firmy które naprawdę coś znaczą w Europie do momentu wyjazdu na Antypody.
    Niemieckie auta są tam traktowane jako zło konieczne i wyglądają na tamtejszych drogach wręcz śmiesznie.
    No nie ma się czemu dziwić - wszak Australia słynie z niezwykle rozwiniętego własnego przemysłu samochodowego, a australijskie marki aut cieszą się wielką renomą i uznaniem na całym świecie

Stylistyka aut z pod znaku Audi i grupy VW to jedno wielkie nieporozumienie.Ani to ładne ani BEZAWARYJNE.Dlatego ze Skody Octavii przesiadłem się do Hyundaia IX20.
    Stylistyka aut spod znaku grupy VW jest tak przerażająco paskudna, że aż musieliście kupić z żoną Octavię i Golfa... To z Was najprawdziwsi sado-masochiści

Dlatego ze Skody Octavii przesiadłem się do Hyundaia IX20.I co ? I efekt jest taki ,że przejechałem 10tys km. bez żadnych problemów.A VW Golf 6 mojej Żony przy przebiegu 3800km miał wymieniony niby bezobsługowy łańcuch rozrządu wraz z wadliwym napinaczem, przy pierwszych przymrozkach silnik 1.4 TSI odmówił posłuszeństwa i trzeba było wzywać Asistance w celu odholowania do serwisu.Diagnoza wadliwe działanie wtryskiwacza.Obecnie występują problemy ze skrzynią DSG 7.Serwis rozkłada ręce.
    Urzekła mnie Twoja historia Znajomemu teścia szwagra rozrząd trzeba było wymienić jak tylko Golf 6 wyjechał za bramę salonu, przy pierwszym przymrozku silnik zamarzł, a ostatnio ze skrzyni DSG 7 odpadł jeden z biegów. Serwis rozkłada ręce i nogi. Czekam na kolejną mrożącą krew w żyłach przygodę Twojej żony z Golfem, który uwiódł ją swoją brzydotą.

Stylistyka Kii moim zdaniem rozwala nowego Golfa 7 na łopatki.A jak to piszesz styl elegancko-minimalistyczny jest dobry dla niemieckiego dziadka w kapeluszu.
    Skoro styl prezentowany przez np. Audi R8 jest dobry dla niemieckiego dziadka w kapeluszu, to w takim razie dla kogo przeznaczony jest styl prezentowany przez KIA i Hyundaia? Dla fanów bazarowej tandety i disco-polo.

Nie ze mną te numery Bruner.Przestań ściemniać i zejdz na ziemię
    A zatem w pierwszej kolejności zacznij od siebie.

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Audi to jest naprawdę wzór do naśladowania. VW z resztą też. Tak samo myslą włodarze koncernu i dlatego każą kopiować samych siebie. Wszystkie modele Q wyglądają jak jeden model w różnej skali, jednoczesnie Q3 poprzez gorsze proporcje wygląda jak model gorszego producenta.
    A żebyś wiedział, że wzór do naśladowania - ich sukcesy handlowe mówią same za siebie. A jakimi sukcesami w klasie suvów może pochwalić się koncern PSA? To już nawet Koreańczycy mają w tym segmencie bogatszą ofertę...

A1 stanowi jakiś ewenement, bo mimo że ma podobne detal ejakoś sie wyróżnia ale A3 nie rózni się od poprzednika prawie w ogóle, a ten przeciez był starym modelem. A4,A5,A6,A7,A8 wyglądają tak podobnie że często trudno je odróżnić. O VW nie trzeba wspominac bo Polo, Golf czy Passat jak jeden mąż mają praktycznie ten sam ryjek.
    Odezwał się "specjalista" od Audi wg którego A4 to wersja sedan modelu A3 A jeśli chodzi o A3 to model poprzedniej generacji nawet w ostatnim roku produkcji był najchętniej wybieranym w Europie kompaktem premium. Nie zmienia się zwycięskiej drużyny - co najwyżej powinno się ją delikatnie udoskonalać. Wyniki Audi i VW mówią same za siebie.

KIA ma kazdy model inny, a jednak czuć że to ta sama marka. Są czasem mniejsze lub większe wtopy, ale trzeba oddać, że każdy model jest ciekawy.
    Rzeczywiście czuć - po prostu zajeżdża od nich stylistycznym bezguściem. A są tak ciekawe jak muzyka disco-polo, która przecież podoba się wielu osobom...

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Szczególnie muzykę Disco Polo słyszę wydobywająca się ale z wnętrz VW Golfów III i IV jak i passatów z podobnych lat. Masz coś jeszcze głupiego do powiedzenia. Siedź sobie dalej w tym świecie opętanym przez VW. Twoje rację są dla ciebie najświętsze a dla większości innych normalnych ludzi głupie jak tleniona blondynka na którą ty mi wyglądasz. Ale zobaczysz kiedyś sie jeszcze przejedziesz na VW i wtedy to my będziemy się śmiali z ciebie. Bo co sie odwlecze to nie uciecze.

Pragnę jeszcze dodać iż możesz czuć się zaszczycony, ponieważ drukuję właśnie twoje wszystkie komentarze na temat Golfa i z innych tematów i będę sobie nimi podcierał tyłek.

Taki jak ty mas szaacunek do ludzi który mają inne zdanie takie i ja mam do ciebie.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

No nie ma się czemu dziwić - wszak Australia słynie z niezwykle rozwiniętego własnego przemysłu samochodowego, a australijskie marki aut cieszą się wielką renomą i uznaniem na całym świecie
    Europejskie wunderwageny mogą polerować felgi Fordom Falconom z serii XE, Holdenom Ute i modelom z serii HSV. Ich przemysł motoryzacyjny był bardzo rozwinięty, ale ostatnio niestety jest coraz słabiej (dotyczy to bardziej 'popularnych' modeli). Ale grunt, że porządne sportowe wozy z Antypodów mają się dobrze.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

A żebyś wiedział, że wzór do naśladowania - ich sukcesy handlowe mówią same za siebie. A jakimi sukcesami w klasie suvów może pochwalić się koncern PSA? To już nawet Koreańczycy mają w tym segmencie bogatszą ofertę...
    Ze tak powiem co ma piernik do wiatraka?
    Rozumiem, że dla Ciebie nachalny fanatyzm to normalka ale uwierz nie każdy, który jeżdzi autem danego producenta jest od razu wyznawcą religii jego dotyczącej.

Jak ja bym chciał żeby Ci się powinęła noga i żebyś złamał wreszcie regulamin. Prosze zrób to dla mnie

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Szczególnie muzykę Disco Polo słyszę wydobywająca się ale z wnętrz VW Golfów III i IV jak i passatów z podobnych lat.
    Nie interesuje mnie co się dzieje ze starymi samochodami.

Masz coś jeszcze głupiego do powiedzenia.
    A Ty masz?

Siedź sobie dalej w tym świecie opętanym przez VW. Twoje rację są dla ciebie najświętsze a dla większości innych normalnych ludzi głupie jak tleniona blondynka na którą ty mi wyglądasz. Ale zobaczysz kiedyś sie jeszcze przejedziesz na VW i wtedy to my będziemy się śmiali z ciebie. Bo co sie odwlecze to nie uciecze.
    Umysł tlenionej blondynki to mają fani innych firm, którzy nie mogą przeżyć sukcesów odnoszonych przez VW Group i leczą na forum swoje kompleksy za wszelką cenę dyskredytując tą wiodącą europejską markę. A jak coś się popsuje w moim aucie to nie widzę problemu aby wiadomością o tym podzielić się z innymi. Zresztą czytając to forum łatwo zauważyć, że tylko użytkownicy aut z grupy VW szczerze piszą na temat swoim samochodów, a np. użytkownicy słynących z "bezawaryjności" francuzów wstydzą się do czegokolwiek przyznać.

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Europejskie wunderwageny mogą polerować felgi Fordom Falconom z serii XE, Holdenom Ute i modelom z serii HSV. Ich przemysł motoryzacyjny był bardzo rozwinięty, ale ostatnio niestety jest coraz słabiej (dotyczy to bardziej 'popularnych' modeli). Ale grunt, że porządne sportowe wozy z Antypodów mają się dobrze.
    No rzeczywiście niewiarygodnie zaawansowane technologicznie modele... Audi RS i Porsche już się boją

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Bardzo interesujące jest to co powiedziałeś. Vw który się psuje przecież to zakrawa o nagłośnienie do radia. Sam przeczysz swoim brednią trolu. A ocenianie ludzi po tym czym jeżdżą jest najniższą formą obrony przed swoimi kompleksami mój drogi.

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

. Sam przeczysz swoim brednią trolu.
    Zawsze to lepiej niż przeczenie zasadom ortografii... Zamiast siedzieć na forum lepiej poczytaj słownik...

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Zawsze to lepsze niż obrażanie ludzi że jeśli nie jeżdżą autami koncernu VW sa nikim więcej jak śmieciami które można kopnąć w kat pokoju. To wynika z wszystkich twoich komentarzy. Taki jest twój tok rozumowania o ile jakikolwiek rozum masz. Skoro obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie.

Uprawnienia umieszczania postów