Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 104

Wątek: Wypasiony kompakt do 100tys.

Zbanowany
    Auto
    sab

Domyślnie

ja jestem zakochana w DS4 - byłam w salonie i zrobił na mnie wielkei wrażenie

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Ja miałem dokładnie tak samo z Beetlem

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

@Chelini takie pytanie na początek, jaka ma być moc tego samochodu?? bo poprzedni golf Twojego brata miał 122KM, czy chce przerzucić sie na coś mocniejszego, czy pozostaje raczej przy podobnym poziomie?? z tego co widzę to dużo osób daje słabo wyposażone, ale mocne kompakty, wiec proponuje trochę to sprecyzować. bo za te cenę można mieć mocnego kompakta z średnim wyposażeniem albo słabszego ale wyposażonego na maksa. A co do beetle to wg mnie kiepski pomysł, co prawda autko ładne i stylowe, ale niepraktyczne w środku (np pasy zamiast skrytek w dzwiach oraz mega niewygodne fotele, co w sumie trochę dziwi jako że vw ma raczej wygodne fotele). ja bym stawiał na nowego golfa, ale poczekałbym trochę, aż będzie w normalniej sprzedaży, a nie tak jak teraz, tylko na zamówienie. I kolejne pytanie, ile drzwi ma mieć samochód? ma być 3 czy 5 drzwiowy kompakt??

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Jeśli może być porównywalny mocowo z poprzednikiem to skupiłbym się na V40 i nowej A-klasie.
    Kupując podstawowe wersje silnikowe(które i tak schodzą poniżej 10s do 100km/h) zostaje przy tej kwocie kilkanaście tysięcy na dodatkowe doposażenie więc wcale takie ubogie nie będą.
    A zwykłe kompakty w stylu Golfa czy Megane bym odpuścił, no chyba, że w usportowionych wersjach no ewentualnie z marek niepremium Alfę lub DS'a.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 15-09-2012 o 18:53

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Wybór jest spory, ale podstawa to przejechać się KAŻDYM branym pod uwagę i czysto subiektywnie ocenić, w którym się czujemy najlepiej. Nie sztuką kupić oczami. O utratę wartości się nie martw, nawet jeśli 'francuzy' i 'włosi' tracą nieco więcej, to w zakupie będą tańsze - wyjdzie na jedno. Zresztą jakbym miał wydać 100 tys pln na auto, to chciałbym, żeby to ono było dla mnie i mnie cieszyło, a nie zastanawiałbym się, czy kiedyś dostanę za nie 40 czy 45 tys zł. Ale to oczywiście mój punkt widzenia
    Moje typy, które bym rozważał: DS4, Giulietta, Golf, Pro Ceed, Megane Coupe, V40.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Dopiero wrocilem wiec sprecyzuje wymagania.Auto ma byc 5 drzwiowe zadne coupe nie wchodzi w gre.
    Co do mocy to 130-150ps bylo by mile widziane.Zeby niebyl wolniejszy niz poprzednik.
    Mnie kusi Leon i Alfa.
    Idealem bylo by A3 1.8TSI.Ale to za drogo wyjdzie.
    Napiszcie jak jest z ta Alfa bo rozne kraza opinie.

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

Za troche ponad 100 tys mozna miec focusa st, wybral bym go nawet zamiat v40 ktore tez mi sie podoba.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Chciałbyś A3 to czemu nie golf VII? Co prawda tam nie będzie 1,8 tsi, a 1,4 pewnie koło 170km. Ja bym wybierał właśnie między VW, a Alfą, która bardzo mi się podoba. Obecnie włosi bardzo poprawili jakość i wiele osób poleca tę markę.
    Ostatnio edytowane przez genesis ; 16-09-2012 o 08:03
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Chelini Zobacz posta
    Napiszcie jak jest z ta Alfa bo rozne kraza opinie.
    Te negatywne opinie śmiało możesz wyrzucić do kosza Są one konsekwencją lat 90-tych albo tworzą je ludzi, którzy Alfy nigdy nie mieli lub kupili szrot z Niemiec. Nie ma się zupełnie czego obawiać. Stylistycznie miażdży większość konkurencji. Tylne lampy Giulietty wyrażają więcej emocji niż cały Golf VII.
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Auto
    Alfa 1.4 ma

Domyślnie

Jako wlascicel Giulietty 1.4 ma tct moge szczerz polecić, bardzo dobry stosunek jakosci do ceny (oczywiscie po rabacie)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów