Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Chrysler Grand Voyager - 2000 r.

Domyślnie Chrysler Grand Voyager - 2000 r.

Witam wszystkich i prosze o porade. Mam zamiar kupic samochód jak w temacie, poj 3000, automat, gaz sekwencyjny, rok 2000. Jesli wiecie cos na temat jak takie autko sie sprawuje podzielcie sie ze mna opiniami. Z gory dziekuje.
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 17-11-2008 o 18:01

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

człowieku krzyzyk na droge Voyager + automat + gaz = wizyta u mechanika wrecz co 2 tygodnie skrzynia siada bardzo szybko...

Doswiadczenia wujka... Plymount Voyager....
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar Grzywek
    Auto
    Brak

Domyślnie

Czytałem dużo o tym aucie (kupuje niedługo taki sam tyle że w dieslu). Te auta są bardzo trwałe jak sie je dobrze traktuje, a dlatego muwią że jest awaryjny, ponieważ cześto psują się w nim jakieś żaróweczki, kontrolki itp. Jednostka 3.0 nie ma dobrej opinii. Bardziej polecana przez fachowców jest jednostka 2.4, ma 2 KM mniej a znacznie mniejsze zurzycie paliwa.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

ehh ten gaz... Grzywek ma racje, te auta są naprawde trwałe jak sie je dobrze traktuje. Ludzie sie dziwią jak słyszą że automat im padł, a pytani kiedy zmieniali w nim olej robią :shock: :shock: to w automacie sie wymienia olej? Mój ojciec miał Chrylera T&C ale co prawda z fenomenalnym silnikiem 3.8 V6 no i 4 biegowym automatem, mieliśmy go prawie nowego do jakiś 80tyś kilometrów i żadnych usterek. Poprostu wszystko co trzeba było wymieniane na czas. Moim zdaniem instalacja gazowa powoli zabija silnik, a ponadto kupujesz używany wóz którego przeszłości nieznasz i może być naprawde nie fajnie później, oczywiście nie musi. Mojego kumpla ojciec miał VOyagera 2,4 z gazem, teraz jeżdzi nim jego kumpel i nadal żadnych problemów niema. Oprócz tych kilku szczegółów powyżej to auto jest świetne. Bardzo pojemne, wygodne, komfortowe, można sie w nim przespać, nawet w trasie. Za to właśnie je bardzo lubiłem. Nasz wyglądał tak Link
    Tylko był troche innego koloru.

Awatar JaCie

Domyślnie

Mój ojciec ma Voyagera 2.4 z gazem i trzeba bardzo o niego dbać. Po pierwsze dobra instalacja, po drugie dobry gaz, no i przeglądy. Z silnikiem 3.0 podobno instalacja spisuje sie gorzej (nie miałem z nim do czynienia, więc nie wiem na ile). Dobry jest podobno diesel 2.5, ale to trochę większy wydatek przy zakupie. Jest jeszcze wersja 2.0, ale bardzo rzadka, bo była produkowana na zamówienie, a poza tym to chyba trochę za mały silnik jak na takie auto...

Auto
    skoda octavia 1,9 tdi

Domyślnie Re: Dodge Grand Voyager

Cytat Zamieszczone przez gumisie
    Witam wszystkich i prosze o porade. Mam zamiar kupic samochód jak w temacie, poj 3000, automat, gaz sekwencyjny, rok 2000. Jesli wiecie cos na temat jak takie autko sie sprawuje podzielcie sie ze mna opiniami. Z gory dziekuje.
    Posiadam gran Voyagera 3,3 z 96 roku i w sumie jestem zadowolony .Może troche dużo pali ,ale to jest w końcu prawie autobus ,jest bardzo wygodny .

Domyślnie VOYAGER 3.3

WITAM jestem szczęśliwym posiadaczem CHRYSLERA VOYAGERA z silnikiem 3.3 benzyna i jest to tak wspaniałe autko, jak kolega gdzies powiedział jest to autobus ,gazu nie wstawiałem i nie wstawie i wszystkim odradzam montaż gazu, to kwestia silnika i komputera (na benzynie ma ograniczenie obrotów bodajże do 5000 obr/min ) to jest swego rodzaju zabezpieczenie silnika na gazie nie ma tego ograniczenia i rozwala silnik
    ale nie jest tak źle bo autko pali mi w mieście 15 l/100 (tak do 90 km/h) a przy takim silniku to naprawde jest OK, :susp: autko sprowadziłem z USA w wypasionej wersji GORĄCO POLECAM VOYAGERA 3.3L ( NIE WIEM JAK SIE SPRAWUJĄ DIESLE)

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Czytałem raporty Dekry iii.... klapa. Kilkukrotnie ostatnie miejsce (na ponad 100 aut). Szczeże mówiac nie polecam. Znajomy też miał. Latał z autkiem do serwisu codziennie niemal.
    No replacement for displacement

Domyślnie CHRYSLER

RAporty DECRY listy awaryjnosci jak ktos to czyta i kupuje np. FIATA to jest najwiekszym przygłupem na świecie na samochód trzeba trafic( TYLKO NIE FIAT w tych samochodach nawet szczęście i cud nie pomoże) ja trafiłem w dwa i zmieniam tylko klocki ,wszelkiego rodzaju płyny no i tankuje polecam chryslera a jak czytacie raporty i inne tam takie to z wielkim przymróżeniem oka pewnie za samochód z pierwszej 10 trzeba dac około 150000 zł i tak sie popsuje szybciej niż myslicie. POZDRAWIAM i przepraszam włascicieli fiatów ludzie zmieńcie samochód na inny.

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

connect1 mam Fiata od 7 lat (kupiłem używany) i nigdy mnie nie zawiódł, jedyne co musiałem wymienić to alternator. Pali na dotyk i nigdy, przenigdy nie zamieniłbym go np na francuza (szczególnie na nowsze Renault). Co do Voyager'a niestety psuje się, poza tym jeszcze ten automat...

PS. jakim "cudem" techniki Ty w takim układzie jeździsz??

Uprawnienia umieszczania postów