Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Trasy Zakrętasy

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie Trasy Zakrętasy

Jeżeli znalazł się śmiałek, którzy przemierzył choć jedną z nich (lub podobnych) http://www.nicenfunny.com/2012/03/mo...und-world.html proszę niech podzieli się swoją radością, strachem i innymi wrażeniami z zasiedziałym forumowiczem.

Nim umrę obiecuję sobie (i światu) odwiedzić najbliższe - w Rumunii, Włoszech i Francji.

Jeżeli do tego momentu baza AG będzie jeszcze istniała, wrzucę posta, być może drugiego posta w tym wątku ;-)

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_...a_bieszczadzka Masz blisko i możesz to zrealizować w prosty sposób.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Ja przemierzałem 11kę (Przełęcz Świętego Gotarda), ale jako dzieciak na fotelu pasażera.. to było w 94 roku ;p jechaliśmy Golfem II 1.6D.
    Powiem tak że bardzo bym chciał "odświeżyć" wspomnienia, bo straasznie mi się podobało. Był środek lata a w wyższych partiach leżał śnieg. Nie zapomnę tego widoku jak się patrzyło w dół i widać było pojedyncze obłoki i przez nie przedzierała się zieleń i dalszy kawałek drogi. Dla mnie jako dzieciaka było niesamowite wrażenie. Zresztą ojciec wspomina do tej pory.
    Do Rumunii chciałem się wybrać w tym roku właśnie głównie po to żeby zaliczyć tą trasę.. ale niestety nie udalo się. Kumpel za to był na motorze (specjalnie pojechał się tam przejechać;p w jeden dzień pojechał na drugi wrócił;p)
    Z ciekawszych europejskich tras polecam jeszcze jazdę wzdłuż chorwackiego wybrzeża, przejechałem praktycznie całe od Czarnogóry po Słowenię.
    Tak samo polecam jakby się ktoś wybierał do Czarnogóry przejechać się od Bośni kanionem rzeki Piva, świetne widoki, bardzo wąska zniszczona droga.. naprawdę przyśpiesza bicie serca;p
    A z górskich zawijasów w tamtym roku zaliczyłem taki fajny odcinek pomiędzy Włochami a Austrią. Gdzieś tu;p -> http://goo.gl/maps/MjZo8 (jest street view jak coś) Też bardzo wąsko i dość wysoko.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Bardzo dziękuję za te propozycje, zwłaszcza że są znacznie bliżej :-)

Na 2013 planuję zatem zaliczyć dwie z wyżej wymienionych.

Auto
    Mazda 323f

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_...a_bieszczadzka Masz blisko i możesz to zrealizować w prosty sposób.
    I takie rzeczy u nas ))) trzeba kiedyś jechać i sprawdzić, może są jeszcze jakieś ciekawe "drogi" oprócz tych dziurawych w naszym kraju

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ilość drzew w tamtym rejonie jest zatrważająca i asfalty mogłyby być mniej łaciate, ale i tak jest pięknie- jechałem tamtędy.

Auto
    Mazda 323f

Domyślnie

No właśnie "Swojego nie znacie, a cudze chwalicie"

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

akurat przedwczoraj byłem na przełęczy Stelvio. niestety trochę się rozczarowałem - duży ruch bo wszyscy chcą doświadczyć tej legendy, a droga o wiele fajniejsza do podziwiania z góry/dołu niż jeżdżenia - po prostu rozpędzanie od agrafki do agrafki. dużo fajniejsza okazała się trasa z drugiej strony góry, na passo dell'umbrail od strony Bormio - lepsza widoczność drogi, większe zróżnicowanie i mniejszy ruch.
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    Fiat Stilo

Domyślnie

piękne te drogi. Muszę się kiedyś wybrać z rowerem na wielką pętlę bieszczadzką. Podjazd to masakra(choć ja lubię to uczucie na syczcie), ale jazda z dół to musi być bajka. Btle mieć dobre hamulce

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów