Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Wymiana szyby

Auto
    Renault

Domyślnie

Ta ostatnia opinia mnie troszkę przeraziła. Ale raz się żyje i trzeba spróbować. Dają gwarancję więc jak coś będzie nie tak to myślę że się wywiążą z gwarancji. Szyba ubezpieczona w PZU. Więc ryzyko wydaje mi się coraz mniejsze.

Auto
    Renault

Domyślnie

Jest i nasze "kochane" PZU. więc mogę być spokojny.

Auto
    Toyota

Domyślnie

re: Sebastian Mikulski
    Piszecie na stronie NordGlass o wieczystej gwarancji. To po co w takim razie ubezpieczenie?

----- Poprzedni post napisany o 20:44 -----

Mam też dodatkowe pytanie. Podobno nordglass oferuje wykonanie specjalnej nanopowłoki na szybę. Ma to ponoć wyrównywać wszelkie nierówności, odkraplać wodę itp. A ja mam pytanie: jaki to ma wpływ na przezroczystość szyby, zwłaszcza w nocy i złych warunkach atmosferycznych?

Auto
    Renault

Domyślnie

Ja mam tą nanopowłokę. Na pewno nie jest taka sama jak ta zakłada przez NordGlass ponieważ ja kupiłem sobie w płynie pewnej firmy i sam nakładałem po umyciu auta. i powiem że to rewelacyjna sprawa. Woda pod wpływem prędkości "znika" z szyby. Jeśli chodzi o widoczność to nie ma żadnej różnicy

Auto
    Toyota

Domyślnie Nanopowłoka

Cytat Zamieszczone przez mazi88 Zobacz posta
    Ja mam tą nanopowłokę. Na pewno nie jest taka sama jak ta zakłada przez NordGlass ponieważ ja kupiłem sobie w płynie pewnej firmy i sam nakładałem po umyciu auta. i powiem że to rewelacyjna sprawa. Woda pod wpływem prędkości "znika" z szyby. Jeśli chodzi o widoczność to nie ma żadnej różnicy

Czytałem gdzieś, że podobno nanopowłoka nakładana w nordglassie ma też chronić przed uciążliwymi zabrudzeniami i wygładza powierzchnię szyby. Naprawdę jest to tak skuteczne rozwiązanie? Warto w to zainwestować?

Auto
    Renault

Domyślnie

tak jak pisałem ja mam samemu nakładaną tą powłokę. Nie miałem styczności z tą z NordGlass-u najlepiej jak ich osobiście zapytasz.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mazi88 Zobacz posta
    Jest i nasze "kochane" PZU. więc mogę być spokojny.
    Czasami PZU najlepsze
    http://bisztynek.wm.pl/113260,Bisztynek-leczy-rany.html

Auto
    Renault

Domyślnie

i za to maja duże plusa. Moim zdaniem może i PZU jest droższe niż inne firmy ale jednak jest pewniejsze niż jakieś tam firmy mniejszego pokroju.
    A wracając do tematu szyb ile kosztuje taka powłoka na szybę?? Można dać to na szybę która jest już w samochodzie?? I na jaki okres czasu ta powłoka jest??

Auto
    Opel Corsa

Domyślnie

Również posiadam ją u siebie w aucie, jest to idealne rozwiązanie... woda rzeczywiście spływa w taki sposób że w ogóle jej nie widać, myślę że naprawdę warto w nią zainwestować

Auto
    Renault

Domyślnie

a tą powłokę zakładałeś sam czy przez NORDGLASS??

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów