Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 114

Wątek: Hothatch do 20-25 tys.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Będziesz marudził i zostaniesz z Ave
    Już wystawiony, przygotowany. Jego czas nadszedł.

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    To może http://otomoto.pl/honda-civic-type-r...C26042713.html - oczywiście trzebaby mocno zweryfikować stan techniczny i nie wiem czy da radę na LPG

A tak w ogóle to zostałbym przy Avensisie - przynajmniej wiesz co masz.
    Może i tak, ale jest taka drobna sprawa jak fun z jazdy. Avensis może i jest komfortowy i świetnie sprawdza się w trasie, ale ile można?
    #drivetastefully

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

a co z betkami ?

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Oglądałem kilka egzemplarzy E46 - znalezienie sensownego to ogromne wyzwanie (wystarczy spojrzeć na akcję Blogomotive). Póki co są raczej na dalszym planie.
    #drivetastefully

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Kup ode mnie Swifta.

btw paroletni charakterny hatch w tej cenie będzie raczej dość sfatygowany, bo raczej nikt takich aut nie oszczędza- musisz bardzo ostrożnie szukać, albo ostudzić nieco emocje i poszukać czegoś bardziej przyziemnego z mniejszym pazurkiem. szukałem kiedyś type r-a za ok. 50tys i parę obejrzałem.. bitych gratów.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 26-09-2012 o 06:31

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

MCL znajomy z pomorza rozważa sprzedaż megane RS w budzie 5 furtek, z lekkimi modami, ale chce trochę ponad 30 tys (chyba 34), zawracać mu tylek czy za dużo?
    autko na pewno doinwestowane - gosc jest znany z tego.

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Gdybyś trochę zszedł z czasu przyspieszenia to za tę cenę dostaniesz poliftingową 147 2.0 TS chociaż jest ich bardzo mało. Gaz można montować. Wersję przed FL dostaniesz poniżej 2 dyszek, a wtedy możesz sobie pozwolić np. na zrobienie całego zawieszenie w poliuretanie.
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Tylko silnik F4RT z meganki nie nadaje sie szczegolnie do gazu
    Ja Ci polece jeszcze raz 206RC lzejszy od Meganki, 2.0 bez turbo 177KM... Jezdzilem 206 duuuuzo w 4-5 osob i na krotkich odcinkach(<100km) tragedii na prawde nie ma. W megance jest sporo wiecej miejsca z tylu ale przeciez Ty tam siedziec nie bedziesz i kasy Ci zostanie

Domyślnie

Nie wiem jak jest w tych po Lifcie, ale kumplowi 2,0 TS przy ostrej jeździe potrafi zjeść ponad litr oleju na 500km... Gdzie z tym nie pojedzie to mówią że szkoda robić bo to normalne. Samochód ma coś koło 100 000km przebiegu i na pewno nie więcej. Ogólnie bardzo fajnie się to prowadzi i jest ładnie wykonane, tylko nie wiem jak z tym silnikiem. Sporo się o nim naczytałem...

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Jesli Kojek odradza Meganke to wiedz, ze cos sie dzieje.

BTW teraz doczytalem, ze ma byz gazior, no pieknie.. MCL jak potrzebujesz przestrzeni i musisz miec lpg to moze Accord taka jak Robaka? Mocy starczy, a po utwrdzeniu i prowadzenie bedzie godne hot sedana. Jednak masz juz pare lat na karku, a jak bedziesz montowac foteliki z tylu to obedzie sie bez specjalnej gimnastyki no i nie bedzie tak glupio wsiadac jak do pomaranczowej meganki. I zawsze mozesz wybrac swoje ulubione nadwozie czyli kombi.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów