Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114

Wątek: Hothatch do 20-25 tys.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Za ta kasę i wymagania chyba bym poszukał czegoś większego lub mniejszego niż hothatch segmentu C. Widziałem kilka aukcji z SAABem 9-3 2,0 t czasami z LPG czasami bez. Swift też nie jest gupim pomysłem za te pieniądze.

A co do 206 RC. Da sie znalezc godny uwagi egzemplarz? Prawie same trupy sa na aukcjach.

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

VectorOPC - miałem ten silnik w 156 i apetytu na olej nie miał. Delikatnie nie jeżdżę Niestety nie wiadomo na jaki egzemplarz się trafi i co mu było w przeszłości.

Co do Saaba to z tego co mi wiadomo silnik 2.0T dobrze radzi sobie z gazem. Tyle tylko, że 9-3 II generacji nie było w hatchbacku. Ale jednostka napędowa daje dużo frajdy z jazdy. Miałem taki silnik jeszcze w starym 9000 ojca kiedy to zaczynałem moja przygodę z prowadzeniem samochodów. Wspominam miło
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Nie odradzam Meganki... Fantastyczne auto... Tylko człowiek się uczy na błędach Mnie w tamtym momencie nie było na nią stać, koszt zakupu to nie wszystko. Jakbym wtedy kupił 206RC, którą oglądałem i miałem już kupować, to miałaby już 250 kkm bo non stop bym jeździł;p a tak to czasami nie było za co jeździć
    jedna rzecz... pozycja za kierownicą---> fotel, kierownica, drążek zmiany biegów, pedały... dla mnie pozycja w 206RC to ideał...

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Jak chodzi o Accorda i zachwalanie jak to świetnie jeździ to przed oczami staje mi:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-c-32...C22507074.html
    Mocy i dobrze znoszący LPG silnik + stały napęd na 4 koła i dość kompaktowe wymiary.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

ktoś zachwalał jak to świetnie jeździ?

wyraźnie napisałem, że wypadałoby go utwardzić, bo nim jeździłem

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

To już sensowniejsze jest utwardzenie Avensisa.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

avensis to jeszcze większa kanapa i potencjału w tym aucie nie ma żadnego- to auto tak płuży, że masakra- bardzo ciężko się tym jeździ- nie jest nawet łatwo wcelować w drogę. poza tym od accorda ma 50KM mniej.

ja uważam, że chyba lepiej zostać przy avensisie, póki nie dorobisz troszkę pieniążków, żeby dołożyć do czegoś fajniejszego. wiesz co masz, co mu dolega. żebyś się nie wpakował w jakąś studnie, MCL.

Domyślnie

Jako, że koledzy zeszli z tematem z hothatcha do Avensisa, zarzucam swoimi propozycjami w temacie:

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    - silnik który pójdzie na lpg. jestem studentem, na hajsie nie siedzę a życie jest zbyt krótkie żeby nie spełniać motomarzeń
    - zdecydowanie kompakty, klasa B jest dla mnie troszku za mała.
    - przyzwoite osiągi - fajnie by było żeby setka witała na liczniku po 7-8 sekundach
    - moje poczucie estetyki nie wyklucza VAGów, ale są ostatecznością.
    - o prowadzeniu nie muszę wspominać. Z auta chcę wysiadać z bananem na twarzy, czasem na jakieś Ułęże itp itd fajnie by było wyskoczyć.
    - raczej 5osobowy. Jestem już zmęczony wożeniem 5 osoby na nielegalu, do tego ułatwi to wypady na koncerty/wyjazdy.
    Tada:
    http://allegro.pl/opel-astra-opc-192...667358601.html

Poza tym taka Cupra jeszcze mi wpadła w oko:
    http://allegro.pl/seat-leon-cupra-1-...627927304.html

Ewentualnie jej hardkorowa wersja:
    http://allegro.pl/seat-leon-cupra-4-...664491746.html

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Accord świetna sprawa, ale przy 2.4 wchodzi już wyższa stawka ubezpieczenia.

Widzisz Maćku, ze sprzedażą Avensisa jest duży problem, w postaci sentymentu ojca. Jeśli teraz go nie sprzedam, to jeszcze z 6 lat będzie turlał się w rodzinie pomiędzy wujkami i ciotkami jak to miało miejsce z naszym poprzednim autem. Przebieg coraz szybciej się powiększa i za rok na karku strzeli mu 200 tys. To akurat nie problem, tylko weź to potem sprzedaj. Nawet jeśli dozbieram więcej to i tak mniej dostanę za auto, suma sumarum wyjdzie mi podobnie (poza tym część kasy odkładam na mieszkanie).

Auta nie kupujesz wzrokiem :P Wiadomo, że przed zakupem zostanie sprawdzony co najmniej 3 krotnie (takie zboczenie, żeby bubla nie wziąć) więc po cichu liczę, że uda się coś znaleźć.

Bardziej martwi mnie absolutny brak ruchu przy Avensisie. Przedwczoraj trzy telefony i koniec zabawy.
    #drivetastefully

Awatar woytass
    Auto
    E87

Domyślnie

Za 20-25k do zabawy dla młodej osoby to zamiast zwykłej przednionapędówki tylko z mocniejszym motorem sto razy lepszy będzie prawdziwy RWD:
    http://kupuzywane.moto.onet.pl/lexus...C26087722.html

Ciut większy, nietypowy i rzadko spotykany, z mruczącym 6-cylindrowym silnikiem no i napędem na tył. Ponad 200 koni i ok. 8 sek do 100km/h. No i auto z czasów legendarnej niezawodności Toyoty. Jak dla mnie na pewno jedna z lepszych alternatyw.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów