Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nissan 200 SX vs. Honda Civic VTEC?

Domyślnie Nissan 200 SX vs. Honda Civic VTEC?

Który uważacie za lepszy jak na pierwsze szybkie auto?
    Obydwa są świetnymi bazami do tuningu mechnicznego.
    Który lepszy? Który szybszy? Decydujcie!!!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mowiac honda civic vtec co masz na mysli bo tam rocznikow, silnikow i modeli jest od groma. Moze rozwin o ktory motor w jakim modelu ci chodzi.

rshmn
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Mowiac honda civic vtec co masz na mysli bo tam rocznikow, silnikow i modeli jest od groma. Moze rozwin o ktory motor w jakim modelu ci chodzi.
    I ktory nissan, ostatnia generacja 200SX to taki maly skyline :> RWD i 2.0 Turbo + bardzo agresywny przod. Poprzednie niespecjalnie mi sie podobaja.

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Nie mam zdania wyrobionego na temat żadnego z tych aut, no moze troche wiem o Hondzie ale nie napisałeś jaka to generacja. Wiem że Nissan 300ZX jest dobrym autem ale jest drogi :damn:
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Wiem że Nissan 300ZX jest dobrym autem ale jest drogi :damn:
    tutaj chodzi o 200 SX
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Wiem ale mi chodzi o 300ZX. To dobre i bardzo ładne auta. Niestety drogie jak już pisałem :damn:
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

A wiec przepraszam za blad i tak civic rocznik 92-95 silnik 1,6 VTEC(160KM bez turbo!), a nissan 200 SX wersja S13

P.S ten w moim avatarze to 200 SX S14

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Wiem ale mi chodzi o 300ZX. To dobre i bardzo ładne auta. Niestety drogie jak już pisałem :damn:
    Taak zgadzam sie z toba zupełnie 300 ZXy sa piekne. 3 litry silnik, 280 KM tylko tak jak mówiłeś drogie sa, niestety :damn:

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rshmn
    Cytat Zamieszczone przez Robak
    I ktory nissan, ostatnia generacja 200SX to taki maly skyline :> RWD i 2.0 Turbo + bardzo agresywny przod. Poprzednie niespecjalnie mi sie podobaja.
    ?? niema nic z potencjału i nowatorstwa Skyline Moim zdaniem do tuningu najbardziej nadaje sie 200SX, bez większego trudu znosi podniesienie ciśnienia doładowania=więcej mocy. Wydaje mi się że za mniejsza kase zrobisz Nissana.

Uprawnienia umieszczania postów