Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 13 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 128

Wątek: Toyota GT86 2.0 Prestige

Domyślnie Toyota GT86 2.0 Prestige

Toyota GT86 2.0 Prestige - Wiem, czego chcę

"Toyota GT86 to z całą pewnością auto nie dla każdego. Więc właściwie dla kogo? Jaki sens ma zakup auta, które właściwie w żadnej dziedzinie nie wygrywa z konkurencją? No, może w jednej... Ale na ten temat już nieco pisaliśmy. Czy w pełnym teście również będzie tak różowo? Przekonajmy się." - Marcin Bochenek

Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 29-09-2012 o 18:54

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ja uważam że wcale nie jest tak fantastycznie we wnętrzu. Kierownica a własciwie kolumna ma zbyt mały zakres regulacji. Siedzi się nisko i moim zdaniem siedzisko jest zbyt płasko poprowadzone powinno być bliżej ud. Na targach próbowałem jakoś się dostosować ale nie dałem rady. Idealnie nie jest, choć przyznam że dość przytulnie. Oprócz plastików na desce razi plasstik na drzwiach. Jest to imitacja perforowanej skóry. Moim zdaniem lepiej byłoby albo nie robić w ogóle imitacji i dać normalny niczego nie udający plastik albo dać trochę alcantary na bok, przynajmniej w wersji Prestige. Poza tym test ciekawy ale brakuje jakiś zdjeć dynamicznych. Nie interesuje mnie detal tego auto, ładne widoczki, tylko dym z opon.

Awatar spider
    Auto
    3008 - 2017

Domyślnie

Jeździłem dwoma egzemplarzami GT86 i mi nie latała ta listewka pod ekranem, ale ciągle coś hałasowało z tyłu. Chyba trzecie światło stopu przyklejone do szyby.
    Co do foteli to ja z nich wypadałem, bo w okolicach ramion nie miałem żadnego trzymania bocznego.
    Poza tym 100% zgadzam się z resztą. Test pokrywa się z moimi opisanymi wrażeniami.

Awatar KrankedGT
    Auto
    Tak

Domyślnie

Ja widze konkurencje dla GT86 w postacie 1Series. Moze wiecej w niej komfortu kosztem sportu w porównaniu do Toyoty ale jak dokładnie maja sie te proporcje należałoby samemu ocenic i wybrac cos dla siebie. Sprawniejszy silnik i lepsze wnętrze bardziej do mnie przemawiają tym bardziej ze były (są?) do nabycia za lepszą kase

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Dla mnie to auto wciąż jest zdecydowanie za drogie. Zostałem porządnie przewieziony, za kierownicą najprawdopodobniej przejadę się za tydzień - nie brzmi dobrze jak na boxera, nie ciągnie do przodu jakoś bardzo przyjemnie, jedynie w zakrętach i na lekkich uślizgach czuć jego charakter, chociaż tutaj faktycznie brakuje mocy (silnikowi brakuje tych 20-30 koni). Za 100 tysięcy byłby idealną propozycją, teraz jest świetną zabawką, jak dla mnie bardziej sportowe auto do miasta i na fajne boczne drogi.

Wygląda przyjemnie, wnętrze - może nie rewelacyjne, ale bez przesady z tym narzekaniem - tragedii nie ma. Chociaż tak jak mówiłem - za drogo, o co najmniej 20-30 tys.
    #drivetastefully

Auto
    440i

Domyślnie

ludzie psioczyli ze nie buduje sie juz aut w tak oldskulowej formule a jak w koncu wyszlo to dalej psiocza A tak powaznie rynek na takie kultowe zabawki jak 200SX czy nawet Supra strasznie sie skurczyl. Dzisiaj seryjny Golf robi setke 5s z kawalkiem a ludzie chca zeby takie auto go zjadalo, do tego normy CO2 i oczekiwania zeby to malo palilo. I tutaj Toyota zaryzykowala, zbudowala auto ktore trafia w oczekiwania klientow sprzed 5-7 lat, brawa za odwage ale nic ponadto

Auto
    Astra GTC

Domyślnie

Przepraszam, nie zrozumiałem. Który seryjny Golf robi setkę w 5 sekund z kawałkiem ? Tak to należało odczytać, jak mniemam.
    Pozdrawiam uprzejmie.

Domyślnie

Golf VI R - 5.5 / 5.7s
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Niestety, cyferkami Toyota przegrywa, ale za nic w świecie nie zamieniłbym jej na jakiegoś Golfa... Ogólnie to planuje się na nią zadłużyć Pomalować "na szalono", popracować nad dźwiękiem silnika, może wrzucić jakieś turbo... Aj, pobawiłbym się

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Bo potencjał ma ogromny, tylko gruby portfel by się przydał
    #drivetastefully

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów