Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 128

Wątek: Toyota GT86 2.0 Prestige

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

No i widzisz- to po co się czepiasz biednego autka?

Zabawka fajna, do miasta spoko, ale ja chcę więcej kucyków.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Na kołach to Clio, Civic i Golf też mają 170, a jadą jakoś lepiej - temu się czepiam

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

No przecież się zgrywam..

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Znam Cię na tyle, żeby wiedzieć, że u Ciebie nigdy nie wiadomo. Poza tym zmęczony jestem

Auto
    muscle car:P

Domyślnie

"Piszecie, że przydałby się przycisk wyostrzający reakcje przepustnicy, dodający trochę mocy. Wątpię, to kolidowałoby z wrodzoną prostotą tego modelu." --> myślałem trochę o tym, i rozumiem argument, że autko ma być stosunkowo "prostym" (Clio RS jest takie) i tanim sportowcem ... a co do "przycisku" aktywnie zmieniającego charakterystykę auta miałem na myśli raczej stałą funkcję "zmiany charakteru auta" , niekoniecznie chwilowy "Boost mocy" (coś a'la KERS) po naciśnięciu guzika [wspomniane podtlenki azotu zostawmy "szybszym i wściekłym"...]
    [na Turbo pewnie przyjdzie czas później, ale za tę kasę to auto w standardzie powinno mieć więcej mocy/ powinno byc szybsze (co najmniej na poziomie wspomnianego Reno Clio RS .. co najmniej ..!.. )

...

"..z kolei w realiach USA samochód ten jest tak tani, że czasami zastanawiam się czy niska cena zwyczajnie mu nie zaszkodzi." --> kolega zapomniał o tym , że USA to inne realia , auta są tam znacznie tańsze ... a Toyobaru do tanich tam nie należy (relatywnie: względem cen europejskich i obiektywnie: wg realiów amerykańskich..)

Scion FRS startuje zdaje się od 25-tys $ (Subaru jest jeszcze droższe ..)[a funkcję taniej "usportowionej" Toyoty spełnia całakiem sympatyczny Scion TC --> poniżej 20-tys $ ...) i to jest "żadna okazja", jeżeli weźmiemy pod uwagę, że od 20-tys startują ceny Mustanga (V6) ! - auta wprawdzie "mniej sportowego w sensie doznań(w zakrętach)" [-->tradycyjnie amerykańskie podejscie konstruktorów], ale znacznie mocniejszego (3.7L V6 - 300+KM) i szybszego (5 sek do stetki !..)
    [Na tle sporo droższego Nissana 370 Zet cena GT86(FRS) jest OK, ale w zestawieniu z Hultajem Coupe(mocniejszy) czy Mazdą Miata(słabsza) nasz bohater to żadna sensacja cenowa ...]
    God bless America za Muscle Cars

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

uwielbiam tego gościa - fajny test - właśnie dlatego to jest dobre auto
    http://www.youtube.com/watch?v=K6ObY...feature=relmfu

Domyślnie

Stanczyk masz racje, Mustang w podobnej cenie jest zdecydowanie mocniejszy i ma lepsze przyspieszenie a Scion TC jest zwyczajnie tańszy. ale zwróć uwagę co ja napisałem
    Cytat Zamieszczone przez Serdak Zobacz posta
    mam na myśli to, że GT86 będzie kupowane jako samochód w rozsądnej cenie i z perspektywą rozsądnych kosztów utrzymania,
    i w tej kategorii uważam że GT86 jest bezkonkurencyjne, tańsze w utrzymaniu niż Mustang a tańszego w cenie zakupu Sciona bijące pod każdym względem. o to mi chodziło, nie o to że jest 'sensacją cenową' tylko że zdrowy rozsądek i prosta matematyka może być drogą do zakupu właśnie Toyoty.

nie chce się jakoś przesadnie wykłócać o to co uważam, ani nikogo przekonywać do niczego. po prostu jak dla mnie Toyota zrobiła super samochód i naprawdę nie ma co szukać dziury w całym

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    uwielbiam tego gościa - fajny test - właśnie dlatego to jest dobre auto
    http://www.youtube.com/watch?v=K6ObY...feature=relmfu
    Gościu gada po angielsku jak typiara na warszawskim Okęciu zapowiadająca samoloty w filmie Miś

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Serdak dziury w całym ja bym nie szukał, ale w silniku raczej tak, bo gdzieś ta moc bokiem musi uciekać :P

----- Poprzedni post napisany o 20:07 -----

PS oczywiście dzisiaj musiało padać więc z jazdy gt86 nici, jutro podejście kolejne.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

No i dzisiaj jezdziles?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów