Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Tap Szpadl

Auto
    Volvo S80 D5 250KM R DESING

Domyślnie Tap Szpadl

To najlepsza wiadomość jaką słyszałem że volvo powraca do tradycji modeli z literką sportową R.Moim zdaniem nowe Volvo S 80 R to dopiero początek może będzie miało tylko 400 km ale to nic bo będzie miało aż 535 nm momentu tak jak silnik w XC 90 bo to ten sam silnik 4.4 l tylko że kompressor a nie turbo ale wersja z napędem 4 X 4 to lepiej bo na zakrętach nie będzie podsterowności przypomnę że audi też ma napęd Quattro a mercedes i bmw ma na tył a tym bardziej że Volvo ma napęd przedni więc 400 km i 535 nm przy przednim napędzie to nie bardzo co.A Volvo ma zmodyfikować silnik na 545 km a moment aż 630 nm wiem bo mój wujek jest prezesem Volva v szczecinie.A w przyszłości mają modele takie jak S 40,S 60,V 40,V 60,V 70,XC 40,XC 60,XC 70 I XC 90 też mają być w wersji R no bmw merc i audi bójcie się nadchodzi Volvo R.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

WTF?!
    6-ścio letni odkop?!?!?!?!
    Człowieku właśnie zostałeś Archeologiem Roku!!!!

Reszty Twojego bełkotu nie komentuje, bo szczerze mówiąc nic z niego nie rozumiem.

Domyślnie

Aż dziwne, że nie miał w podpisie wpisane "Przedstawiciel Volvo na forum"...

Cytat Zamieszczone przez Volvo1245 Zobacz posta
    A Volvo ma zmodyfikować silnik na 545 km a moment aż 630 nm wiem bo mój wujek jest prezesem Volva v szczecinie
    Padłem...

Uprawnienia umieszczania postów