Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 19 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 188

Wątek: BMW 640d Gran Coupe

Domyślnie BMW 640d Gran Coupe

BMW 640d Gran Coupe - Najpierw zamknij oczy

"Aby zrozumieć sens tego samochodu, trzeba najpierw zamknąć oczy. Potem dotknąć miękkiej skórzanej tapicerki, poczuć jej fantastyczny zapach i usłyszeć magiczną muzykę wydobywającą się z zestawu audio. Dopiero później można się zastanowić nad wydaniem ponad 600 tysięcy złotych" - Grzegorz Skarbek

Przed lekturą testu, polecam włączenie sobie muzyki z filmu w tle...

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Podziwiałem to BMW dziś na Wisłostradzie. Piękne to jest.

Domyślnie

Bajeczne auto w bajecznej konfiguracji. Szczena mi opadła gdy zobaczyłem na ulicy identyczne
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Domyślnie

Dla zainteresowanych tapety - to debiut mojego nowego sprzętu: Canona EOS 650d:

1600:

Domyślnie

Serdecznie dziękuję za wspaniały test tego jakże cudownego auta. Miałem ciężki dzień, ale tekst i zdjęcia postawiły mnie na nogi. Wspomniałeś w teście o tym, że perfekcja to szerokie pojęcie. Ja myślę, że w swojej kategorii to auto jest perfekcyjne. Video powaliło mnie na kolna, szacun! Jeszcze raz serdeczne dzięki!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Do tego dźwięk z dwóch końcówek układu kierowniczego...
    Trzeba poprawic

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Wygląda swietnie aczkolwiek wolałbym inną wersją kolorystyczną wnętrza. Lakier też fajnie na tych zdjęciach wygląda. Lepiej niż szary mat, który ostatnio widziałem na jakimś Mercedesie (gubie się w tych sporotowych więc nie pamietam czy to był SL czy CL)
    Tak czy inaczej, co mozna powiedziec o takim aucie? Jakie to ma wady? Już wiem 4 miejsca A poza tym chyba tylko cena.

600 tys. zł Eh. nawet jakby w Totka wygrał to bym tego auta nie kupił. Ale popatrzec zawsze można

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Do tego dźwięk z dwóch końcówek układu kierowniczego staje się jeszcze donośniejszy
    10/10, w escorcie też miałem stamtąd sportowe dźwięki, zwłaszcza przy skręcaniu ; )

Nie sądziłem, że może mi się podobać brązowy samochód : O Piękna maszyna, gdyby jeszcze te czujniki w zderzakach nie wyglądały jak pryszcze

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Trzeba poprawic
    Chodziło o stukające końcówki układu kierowniczego... :susp:

...a tak serio, to dzięki.

----- Poprzedni post napisany o 18:50 -----

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Już wiem 4 miejsca
    Dwa miejsca wyprofilowane na kanapie, a tak naprawdę trzeci pasażer może siedzieć okrakiem na środkowym tunelu (przykładowo urocza niewiasta w nieprzyzwoicie krótkiej spódniczce... ). Auto jest zarejestrowane na 5 osób.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

auto rewelacyjne, aczkolwiek na pewno nie perfekcyjne, a przynajmniej nie w tej wersji - cos z dieslem pod maską z definicji perfekcyjne byc nie moze skoro do baku gnojówkę trzeba lać.

do takiego auta mi pasuje tylko benzynowe, wolnossace v12.
    niestety znak czasu spowodował, ze pozostaje doładowane v8

druga kwestia to kolorystyka wnetrza - mi jakos nie podchodzi...
    biala skora jest ok, ale ta brazowa juz nie podchodzi mi, chociaz nie umiem odpowiedzic na pytanie, jaki kolor zamiast tej brązowej bym dopasował.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów