Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Segment miejski czy kompaktowy?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Też tak myślę. Za tę cenę autko musi po prostu jeździć, wygląd to sprawa drugorzędna. Dziś się z gościem postaram umówić, to posłucham, jak chodzi silnik i popytam o różne rzeczy.

----- Poprzedni post napisany o 09:36 -----

Hmm... A co sądzicie o tym: http://otomoto.pl/toyota-corolla-C26770186.html ?
    Trochę odstrasza mnie przebieg, ale sam samochód nie wygląda jakoś tragicznie.

----- Poprzedni post napisany o 12:23 -----

Podobnie ten: http://otomoto.pl/honda-civic-zamian...C26357968.html

Domyślnie

Jeżeli ta Toyota ma rzeczywiście 250 000km przebiegu, to śmiało bierz, bo przejeździ jeszcze drugie tyle. Przebiegu nie ma się co bać, praktycznie żadne autko kompaktowe z tych lat nie ma mniej . Patrz czy nie jest bardzo zgnita, o ile nadkola czy ranty drzwi to mały koszt i żaden problem, to podłoga, podłużnice to spory wydatek i wyniesie Cię to drożej niż remont silnika. Blacharka to najdroższa rzecz do zrobienia, jeśli są już z nią spore problemy. Sprawdzić jeszcze czy nie była mocno bita ( stłuczki czy obtarcia to nie problem, poduszek tutaj i tak nie było ) i można brać. Stare Corolle to bardzo wdzięczne samochody.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

250tys km dla 17 letniego samochodu to normalny przebieg. Tam i tak się nie ma co zepsuć w tej Toyocie także można brać. Z drugiej strony chciałeś coś bardziej charakternego niż stara Toyota.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Powiem Ci, że akurat E10 zawsze mi się podobała, zwłaszcza z tyłu.
    Poza tym chwilowo nie mam źródła dochodu i uznałem, że nie ma co wybrzydzać. Za tą cenę autko ma jeździć i się nie psuć. Jak zakładałem temat to miałem jeszcze ciut inne podejście.

Tak czy inaczej, dzięki piękne za pomoc, panowie. Za kilka(naście) dni pochwalę się nowym nabytkiem. ^_^

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów